Ви зараз переглядаєте ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ З ПОТЕНЦІЙНИМ РОБОТОДАВЦЕМ

10 травня 2023 року на кафедру технології і конструювання швейних виробів завітали роботодавці від українського бренду купальних костюмів, які були ініціаторами зустрічі із здобувачами за ОПП «Конструювання та технології швейних виробів».

На початку зустрічі директорка підприємства Кректун Лілія ознайомила студентів зі специфікою роботи свого підприємства. Студенти дізналися про умови праці та про перспективи, які відкриваються перед тими, хто вирішить розпочати трудову кар’єру на підприємстві.

Друга частина зустрічі з практиком була присвячена освітній компоненті «Спецрозділи з проєктування виробів», темі «Особливості проєктування корсетних виробів», зокрема купальних костюмів. Стейкхолдери детально зупинилися на використанні новітніх матеріалів, які забезпечують захист тіла від ультрафіолетових променів. Усі розхідні матеріали, які використовуються для виготовлення виробів на підприємстві мають міжнародні сертифікати якості Oeko – Tex Standart 100. Завідувач відділу виробництва звернула увагу на розмірну типологію, на яку виготовляються вироби, та сучасне обладнання фірми Jack та Juki, що використовується на підприємстві. Спілкування з потенційними роботодавцями  було корисним як для студентів, так і викладачів кафедри, оскільки дає їм змогу побачити перспективи підготовки майбутніх фахівців та стимулює активно оволодівати комплексом професійно орієнтованих знань, умінь і навичок, необхідних для того, щоб бути конкурентоспроможними фахівцями.

к.т.н., доцент кафедри ТКШВ Оксана Домбровська