Ви зараз переглядаєте ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ МАГІСТРА «КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ» З ПРЕДСТАВНИКАМИ МУКАЧІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ МАГІСТРА «КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ» З ПРЕДСТАВНИКАМИ МУКАЧІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

  • Категорія запису:Новини

9 травня 2023 відбулася он-лайн зустріч викладачів кафедри з представниками Мукачівського державного університету з метою обговорення особливостей проєкту освітньо-професійної програми підготовки магістра «Конструювання та технології швейних виробів» в межах спеціальності 182 Технології легкої промисловості.

Від Мукачівського державного університету були присутні члени групи розробників освітньої програми та викладачі кафедри інженерії, технологій та професійної освіти:

Герасимов В.В. – канд. фіз-мат. наук, гарант ОПП «Конструювання та технології швейних виробів» ОС «магістр»;

Матвійчук С.С. – канд. техн. наук, член групи розробників;

Бокша Н.І. – доктор філософії, член групи розробників;

Коваль Т.В. – ст. викладач, член групи розробників;

Бродович Ю.Р. – канд. сільськ. наук, завідувач кафедри ІТ та ПО МДУ.

Від кафедри технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету в обговоренні прийняли участь:

Кулешова С.Г. – д-р техн. наук, професор, гарант освітньо-професійної програми підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня;

Захаркевич О.В. – д-р техн. наук, професор, представник проектної групи;

Домбровська О.М. – канд. техн. наук, доцент, представник проектної групи;

Кошевко Ю.В. та Дітковська О.А. – канд. техн. наук, доценти, представники групи забезпечення.

Під час зустрічі було обговорено перелік компонент освітньої програми кафедри ТКШВ ХНУ та матриці забезпечення програмних результатів навчання відповідними компонентами освітньої програми.

Наші колеги поділилися досвідом міжнародної кредитної мобільності їх освітньої програми та результами стажування викладачів за кордоном. Зокрема викладачі Мукачівського державного університету налагодили співпрацю із Пряшівським Університетом (Словацька республіка); Державною вищою школою в Освенцимі (Польща); Техніко – Гуманітарною академією у м. Бельсько – Бяла (Польща); з Тренчинським університетом Александра Дубчека (Словацька республіка).

В свою чергу Оксана Захаркевич розповіла про досвід створення Podillia Fashion Cluster з ініціативи Агенції сталого розвитку АСТАР.

При обговоренні відчувалося щире зацікавлення обох сторін у подальшому діалозі та було озвучено питання для наступної зустрічі.

Дякуємо колегам за плідну співпрацю.  

Гарант ОП професор Світлана Кулешова.