Ви зараз переглядаєте ВИЇЗНІ ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ КАФЕДРИ НА ТОВ “ІМУНІТЕТ”

ВИЇЗНІ ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ КАФЕДРИ НА ТОВ “ІМУНІТЕТ”

Практична підготовка здобувачів освіти – одна з головних засад підготовки висококваліфікованих фахівців кафедри ТКШВ Хмельницького національного університету. Відвідування швейних і трикотажних підприємств та знайомство з виробництвом, передовими технологіями у виробництві одягу із різних матеріалів, є чудовою нагодою ознайомитись із особливостями майбутньої професії і набути практичних навичок роботи за спеціальністю.

3 квітня 2024 року відбулися виїзні практичні заняття з дисциплін «Основи комп’ютерного дизайну», «Проєктування трикотажних виробів», «Спецкомпозиція виробів» на підприємстві ТОВ «Імунітет» (м. Хмельницький) для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальностей 182 Технології легкої промисловості (групи ШВ-22-1, ШВ-21-1).

ТОВ «Імунітет» спеціалізується на виготовленні трикотажних полотен і трикотажних виробів різного асортименту і вже 30 років забезпечує споживачів якісним та стильним трикотажним одягом. Студенти групи ШВ-22-1 в межах обов’язкової дисципліни «Основи комп’ютерного дизайну» лекція «Автоматизоване робоче місце фахівця практика fashion-індустрії» (викладач: професор кафедри ТКШВ Світлана Кулешова) наочно побачили особливості роботи дизайнера з розробки і програмування трикотажного полотна для нового виробу засобами комп’ютерних технологій.

Здобувачі освіти під час проведення заняття з вибіркової дисципліни «Проєктування трикотажних виробів» (викладач: доцент кафедри ТКШВ Лариса Краснюк) мали нагоду детально ознайомитись з усіма видами діяльності підприємства, дізналися про принципи роботи технологічного обладнання, яке наявне на ТОВ «Імунітет», побували на виробничих ділянках, де побачили кожен етап виробництва трикотажних виробів, ознайомилися з технологічним процесом їх виготовлення та спробували виконати деякі технологічні операції.

Студенти в межах виїзного заняття з вибіркової дисципліни «Спецкомпозиція виробів» (викладач: доцент кафедри ТКШВ Олена Лущевська) ознайомились з особливостями художнього проєктування виробів із трикотажу різної щільності та в’язки. Також ознайомились із сучасними напрямками моди для трикотажних виробів, на прикладі модного одягу наявного у шоурумі підприємства.

Дякуємо колективу і керівництву ТОВ «Імунітет» за гостинність та отримані знання!

Інформація кафедри ТКШВ