Ви зараз переглядаєте ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБІВ РІЗНОГО АСОРТИМЕНТУ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 182 – ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

16 листопада 2023 року було проведено виїзне заняття з дисципліни «Технологія виготовлення виробів різного асортименту» зі студентами кафедри ТКШВ гр. ШВ-20-1 та гр.ШВ-21-1 спеціальності 182-Технології легкої промисловості в компанії «SM Швеймаш», м. Хмельницький.

Компанія «SM Швеймаш» є офіційним постачальником промислового швейного обладнання таких світових брендів як BRUCE, MAQI, Pegasus, Kansai Special, Spark Special, WERMAC, Jiket, Kaigu, Dayang, Amida та інших. Працівники компанії володіють значним досвідом у встановленні та після продажному ремонті швейного обладнання, оскільки торгова марка успішно працює на території України більше 15 років.
Компанія «SM Швеймаш» пропонує широкий асортимент швейного, прасувального, розкрійного та допоміжного промислового обладнання для швейних підприємств різної потужності та форми власності. Вона співпрацює більш ніж з 40 торговими марками провідних світових брендів, серед яких найбільшу кількість продажів здійснено шляхом прямого постачання від фірм BRUCE, MAQI, Jaki.

Bruce – китайський бренд №1. Спеціалізується на виробництві техніки для швейних підприємств. Випускає більш ніж 100 моделей, які відповідають світовим стандартам ISO 9000, OHSAS 18001.

MAQI – лідер з виробництва обладнання для легкої промисловості. Випускає серводвигуни, машини для роботи з тканиною різної щільності. Продукція цього концерну відповідає вимогам Євросоюзу та світового стандарту ISO: 9001.

Jaki – бренд компанії Zhejiang JIADAO. Провідний постачальник швейної техніки за доступними цінами. Продукція відповідає стандарту ІСО 9001: 2008. Парк промислового швейного обладнання в компанії «SM Швеймаш» представлений універсальними швейними машинами, оверлоками, флетлоками,  розпошивальними машинами, петельними машинами, машинами для пришивання ґудзиків та виготовлення закріпок, багатоголковими машинами для заготовки пояса, кушнірськими та колонковими машинами. Це обладнання може використовуватися для виготовлення виробів з тканих матеріалів, трикотажних полотен, плащових матеріалів, стьобаних матеріалів, в’язаних трикотажних виробів, виробів із шкіри та хутра.

Окремою групою представлені надсучасні програмовані машини циклічного шиття для настрочування накладних кишень, швейний автомат для обробки гульфіка та промислові швейні автомати для виготовлення прорізних кишень. Новітнє обладнання представлене машинами для герметизації швів із застосування термотехнологій та машинами для зварювання нетканих матеріалів із застосуванням ультразвукових технологій.

Компанією «SM Швеймаш» парк розкрійного обладнання представлений вертикальними шабельними ножами, дисковими ножами,  стрічковими машинами та кінцевими відрізними лінійками. Спеціальну групу обладнання складають машини для нарізання синтетичних стрічок-строп з оплавленням країв.

Парк прасувального обладнання представлений промисловими прасувальними столами, парогенераторами та дублюючими термопресами для дублювання деталей та нанесення термотрансферних аплікацій на тканину.

Парк додаткового обладнання представлений машинами для нарізання косої стрічки для окантовування відкритих зрізів, плотерами для друку лекал на папері, електромеханічним пресом для встановлення металофурнітури (кнопок, люверсів, холнітенів), агрегат для нанесення термоярликів на деталі.

Студентів гостинно запросив до торгової зали «SM Швеймаш» пан Михайло КРАСІЙ. Справжній професіонал, людина з великої літери, натхненна своєю справою та досвідом. Він з відповідальністю і доброзичливістю провів цікаву та змістовну екскурсію по всіх видах існуючого обладнання. Студенти з захопленням слухали Михайла Михайловича і були дуже вдячними за представлену можливість. Бажаємо компанії «SM Швеймаш»  нових досягнень та успіхів, стабільних здобутків, постійних партнерів та процвітання на довгі роки. Гордимося тим, що у нашому місті розташовується один з найкращих постачальників швейного обладнання в Україні !!!

К.т.н., доцент кафедри ТКШВ ОКСАНА СИРОТЕНКО