Ви зараз переглядаєте ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 182 ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 182 ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

  • Категорія запису:Новини

25 вересня 2023 року було проведено виїзне заняття для студентів спеціальності 182 Технології легкої промисловості на одне з провідних підприємств швейної галузі міста Хмельницького – ТМ Armonia.

ТМ Armonia – український виробник весільних суконь з унікальним підходом до дизайну колекції. Для створення одягу бренд використовує ексклюзивні тканини та інноваційні технології. Колекції бренду відрізняються своїм стилем і настроєм – це краса і легкість, елегантність і ніжність, жіночність і гламур. У рамках вивчення навчальної дисципліни «Матеріалознавство» для студентів групи ШВ-21-1 (лектор – доцент кафедри технології та конструювання швейних виробів Галина ШВЕЦЬ) з метою закріплення теоретичних знань і практичного ознайомлення студентів з особливостями підбору пакету матеріалів для швейних виробів, лекція на тему «Асортимент платтяних та білизняних тканин» була проведена в парі з фахівцем-практиком Антоніною ГНАП.

Директор виробництва ТМ Armonia Антоніна ГНАП ознайомила студентів із процесами проектування і виготовлення весільних суконь.

Велике враження на здобувачів освіти справили сучасні матеріали для виготовлення суконь та різноманітний асортимент ексклюзивного мережива. Якості тканин, які безпосередньо контактують з тілом, на підприємстві приділяють особливу увагу. Весільна сукня має бути не тільки ідеальною на вигляд, але і комфортною, тому матеріал ретельно підбирається і тестується. Акцент робиться на гіпоалергенних і дихаючих тканинах для кожного шару сукні.

Відповідальною ділянкою на виробництві є процес оздоблення виробу. Гармонія тканин і декору є дуже важливою. Антоніна ГНАП акцентувала увагу на тому, що в процесі виробництва весільних суконь застосовується багато ручної роботи. Декор виробів, а саме вишивка бісером, пришивання аплікацій, додавання 3D елементів, створюється майстрами вручну, що надає моделям особливого шарму.

Студенти мали можливість у виробничих умовах ознайомитися та відпрацювати питання з підбору пакету матеріалів та оздоблень для виготовлення весільних суконь, а також використання нормативної бази.

Колектив кафедри і студенти щиро вдячні керівництву підприємства і професіоналам за змістовне заняття, знання і досвід, необхідні для формування професійних компетенцій майбутніх фахівців.

Галина ШВЕЦЬ, доцент кафедри ТКШВ