Ви зараз переглядаєте ЛЕКЦІЯ З ФАХІВЦЕМ-ПРАКТИКОМ З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ КОМПОЗИЦІЇ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 182 ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

20 жовтня 2023 року для здобувачів вищої освіти другого курсу, гр. ШВ-22-1, освітньо-професійної програми «Конструювання та технології швейних виробів» (перший бакалаврський рівень) було проведено лекцію з фахівцем-практиком, дизайнером торгової марки «Робінзон» Марією Федченко.

Лекція відбулася у форматі Зум-конференції з обов’язкової освітньої компоненти «Основи композиції».

Пані Марія розкрила зміст теми «Реалізація художнього задуму – робота над композицією», а також ґрунтовно і наочно висвітила питання: «Особливості образно-асоціативного підходу. Трансформація і стилізація природних джерел творчості для художнього проєктування об’єктів дизайну костюма».

Торгова марка «Робінзон» створює універсальний дитячий одяг на щодень: для садочка та школи, прогулянок і подорожей, для занять спортом і домашнього відпочинку. Особливо, затишно малюкам у фірмових піжамках – м’яких та ніжних, ніби обійми. Використовуються тільки натуральні антиалергенні тканини та здійснюється контроль  якості на всіх етапах виробництва. Особливістю торгової марки «Робінзон» і головною конкурентною перевагою є технології шовкотрафаретного друку, які забезпечують стійкість зображення.

У мультимедійній презентації дизайнер представила фото робочого місця на підприємстві, етапи розробки принтів для дитячого одягу: комп’ютерний художній ескіз; розбиття ескізу по окремих складових і їх виконання на плівках для шовкотрафаретного друку, готові вироби.

Студенти гр. ШВ-22-1 та викладач дисципліни – доктор технічних наук, професор Світлана Кулешова, щиро вдячні пані Марії Федченко за цікаву лекцію, наочність представлення інформації про втілення творчого задуму у реальні швейні вироби.

Викладач: д.т.н., проф Світлана Кулешова