Ви зараз переглядаєте ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ МАГІСТРА «КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

7.03.2023 року відбулася зустріч представників кафедри ТКШВ ХНУ з  директором ТОВ АRTY Вадимом ОРТИНСЬКИМ (м. Хмельницький).

Кафедру представляли професор, д.т.н., гарант освітньої програми магістерського рівня Світлана КУЛЕШОВА, а також представниця групи забезпечення к.т.н, доц. Олеся ДІТКОВСЬКА

На зустрічі було обговорено зміст обов’язкових освітніх компонент освітньо-професійної програми магістерського рівня освіти «Конструювання та технології швейних  виробів» в межах спеціальності 182-Технології легкої промисловості.

На ТОВ «АRTY» застосовуються сучасні методи друку, зокрема: сублімаційний друк; цифровий прямий друк на тканині, термотрансферний друк за технологією DTF.

При обговоренні Вадим ОРТИНСЬКИЙ з власного досвіду співпраці з випускниками кафедри ТКШВ, виявив високу зацікавленість молодих спеціалістів у вивченні інноваційних технологій способів друку на текстильних матеріалах та окремих виробах. Рекомендовано його пропозиції щодо оновлення інформації про сучасні технології друку та технології розкрійного виробництва внести як наповнення освітніх компонент «Комп’ютерні технології в галузі» та «Інноваційні технології швейного виробництва», що буде розглянуто на засіданні кафедри.

Щиро дякуємо Вадиму ОРТИНСЬКОМУ за конструктивну співпрацю, професіоналізм та позитивний настрій.

Гарант ОПП Світлана КУЛЕШОВА