Ви зараз переглядаєте ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБІВ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 182 ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

28 вересня 2023 року було проведено виїзне заняття для студентів спеціальності 182-Технології легкої промисловості на одне з провідних підприємств швейної галузі міста Хмельницького – ТОВ «Bembi».

Зараз «Bembi» — найбільша фабрика з виробництва дитячого одягу в Україні від 0 до 13 років з понад 25-річною історією на ринку. Підприємство пропонує найбільш широкий асортимент дитячого одягу, що становить близько 1000 моделей в рік. Виробничі потужності «Bembi» оснащені найсучаснішим обладнанням і займають 5250 м2 на 3-х поверхах промислової будівлі. Вся продукція підприємства проходить обов’язкову сертифікацію.

Директор виробництва Хитрук Вікторія Варіївна розповіла студентам, як за 25 років компанія «Bembi» пройшла шлях від пошиття «на дому» до сучасного потужного підприємства зі своїми стійкими каналами продажів, власною мережею брендових магазинів і закордонним представництвом. Підприємство вже багато років як вийшло за межі вітчизняного ринку товарів, і має свої пункти збуту продукції в Польщі, Молдові, Литві, Латвії, Естонії, Угорщині, Словенії, Чехії, Австрії, Великобританії, Швейцарії, Хорватії, Німеччині, Франції, Канаді, Лівані.

Дане заняття проведено у рамках вивчення навчальної дисципліни «Основи технології виробів» для студентів групи ШВ-21-1 (лектор – доцент кафедри технології та конструювання швейних виробів Валерій Привала) з метою закріплення теоретичних знань і практичного ознайомлення студентів з особливостями підбору обладнання та устаткування для виготовлення швейних виробів. Темою заняття обрано лекцію на тему «Різновиди швейних машин та їх роль в технологічних процесах виробництва», яка була проведена в парі з завідувачем виробництва даного підприємства.

Під час проведення заняття студенти отримали можливість побачити в дії і почути відгуки від працівників стосовно сучасного обладнання, яке є не на кожному швейному підприємстві Хмельниччини.

Окрасою будь-якого виробництва є не тільки його працівники, а й сучасне виробниче обладнання, яке є запорукою високого рівня праці та стабільної якості продукції. «Bembi» не є винятком і може цілком ґрунтовно пишатися чудовим обладнанням для всіх своїх підрозділів і цехів.

Керівники кожного з підрозділів прокоментували принципи добору обладнання у відповідності до властивостей матеріалів та вимог сучасного виробництва.

Особливо вразили студентів розміри виробництва та кваліфікація працівників , які роками із задоволенням працюють в комфортних умовах на ТОВ «Bembi» і отримують достойну оплату своєї праці.

Колектив кафедри і студенти щиро вдячні керівництву підприємства і професіоналам за змістовне заняття, які є необхідними для формування професійних компетенцій майбутніх фахівців, та окрема подяка за чутливе ставлення до нашої молоді.

Валерій ПРИВАЛА, доцент кафедри ТКШВ