Ви зараз переглядаєте ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 182–ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ НА ПРОВІДНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ УКРАЇНИ

Підприємства з випуску одягу масового виробництва, характеризуються високим рівнем техніки, технології та організації виробництва, що висуває особливі вимоги до працівників підприємств. Розвиток текстильної, хімічної промисловості, розробка нових видів обладнання для виготовлення одягу істотно розширюють можливості вдосконалення структури асортименту одягу, властивостей і асортименту сучасних матеріалів для одягу.

Вирішення будь-яких виробничих завдань вимагає від майбутнього фа­хівця кваліфікованої наукової та практичної підготовки, знань новітніх досягнень в області технології та конструювання виробів, управління якості продукції.

Виробнича практика дозволяє набути практичних навичок для вирішення виробничих питань.

У період з з 30. 01. по 12. 02. 2023 р. студентів IV-го курсу повної форми навчання та ІІІ-го курсу скороченої форми навчання спеціальності 182 «Технології легкої промисловості (ШВ)» проходили практику на провідних підприємствах України:

ARTY SPORT м. Хмельницький

ФОП Юрко П.В. м. Хмельницький

ФОП Никитюк О.С. м. Хмельницький

ТзОВ «ПЕТІПА» м. Хмельницький

ФОП «Віннічук В.А.» м. Хмельницький

ТзОВ «Альпака Фемелі» м. Хмельницький

ФОП «Поплавська І.М.» м. Хмельницький

ТзОВ «СКАЙ ВАЙД СИСТЕМС» м. Київ

ПрАТ «Аліса» м. Могилів-Подільський, Вінницької обл.

ФОП «Бондар Ю.В.» смт. Теофіполь, Хмельницької обл.

ТзОВ «ЗОЗ ЮА» м. Дніпро

По закінченню практики студентами вивчено виробничо-господарську діяльність швейних підприємств, а також організацію та управління виробничими процесами, закріплено технічні прийоми розробки технологічної та конструкторської робочої документації. Закріплено технологічні навички при серійному виготовленні одягу.

Щиро дякуємо за надання баз практики керівникам підприємств. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Відповідальна за практичну підготовку кафедри ТКШВ

доц. Кошевко Ю.В.