You are currently viewing КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ

КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ

  • Категорія запису:Новини

Конструкторсько-технологічна практика є невід’ємною складовою освітньо професійної програми підготовки бакалаврів. Метою практики є освоєння технічних прийомів розробки конструкторсько-технологічної робочої документації з виготовленням моделі одягу верхнього асортименту та закріплення технологічних навичок при його виготовленні.

Конструкторсько-технологічна практика, згідно з навчальним планом, передбачена в шостому семестрі і проходить у лабораторіях кафедри ТКШВ. Практика відбулася для студентів 3 курсу групи ШВ-19-1 повної форми навчання факультету технологій і дизайну.

Завданням практики є надбання практичних навичок виконання основних робіт первинної проробки конструкції та виготовлення зразка моделі верхнього одягу. У результаті проходження практики студенти вивчають вхідні дані для розробки креслень лекал деталей одягу; правила побудови та оформлення лекал; зв’язок конструкції деталей з матеріалами та технологією обробки.

У результаті успішного навчання, освоєння програми практики, виготовлення якісного виробу та його захисту, рішенням кваліфікаційної комісії студентам групи ШВ-19 присвоєно четвертий розряд з робітничої професії “швачка”.

Голова комісії: Тетяна ІВАНІШЕНА – декан ФТіД

Члени комісії: Алла СЛАВІНСЬКА завідувач кафедрою ТКШВ, Юлія КОШЕВКО доцент кафедри, відповідальна за практичну підготовку на кафедрі ТКШВ, Анна ЗОЛОТЕНКО, Олена ГАЙДАШЕВСЬКА, Оксана ХАСАНОВА, Лариса МАЛІНКОВСЬКА майстри виробничого навчання кафедри ТКШВ.

Щиро дякуємо студентам за гарну роботу у такий нелегкий час!

Відповідальна за практичну підготовку кафедри ТКШВ

доц. Юлія Кошевко