You are currently viewing КОЛЕКТИВ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТКШВ ВІДВІДАВ 40 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ МОДИ KYIV FASHION

КОЛЕКТИВ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТКШВ ВІДВІДАВ 40 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ МОДИ KYIV FASHION

  • Категорія запису:Новини

Колектив викладачів кафедри технології та конструювання швейних виробів (проф. Захаркевич О. В., Кулешова С.Г. доц. Кошевко Ю. В., Хасанова О.В.) відвідав 40 Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion, що проходив 3-5 лютого 2021 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ).

Kyiv Fashion – найбільший міжнародний виставковий проект, який має багаторічну успішну історію, зберігає кращі виставкові традиції. Цей захід є найбільш авторитетним форумом у сфері модної індустрії України. Фестиваль моди об’єднує в рамках єдиного форуму повний спектр спеціалізованих виставок легкої і текстильної промисловості, створюючи максимально вигідні умови для охоплення відразу декількох сегментів ринку. Традиційно в рамках виставки відбувається освітня програма, присвячена різноманітним напрямам розвитку модної індустрії України та світу. Цьогоріч одним із запрошених спікерів лекторію KYIV FASHION були і представники Хмельницького національного університету.

В рамках Kyiv Fashion відбулася лекція Оксани Захаркевич, доктора технічних наук, професора кафедри технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету, співзасновниці і директора ПП «Technology Consulting» на тему Fashion-індустрія у смартфоні: вже реальність? Виступ був присвячений можливим напрямам використання мобільних технологій у швейній та модній індустрії: додатки, спрямовані на пошук натхнення молодими дизайнерами; додатки для підтримки процесів проєктування одягу; смарт-технології; технології доповненої реальності в одязі та модній індустрії; додатки-органайзери гардеробу тощо. Лекція викликала жвавий інтерес у аудиторії. Вдячні слухачі активно задавали питання, обговорювали та випробовували технологічні новинки і з задоволенням фотографувались на згадку.

Kyiv Fashion – єдиний в Україні професійний форум модної індустрії, що включає в себе спеціалізовані виставки: Київ Експо Стиль, Салон шкіри та хутра, салон Білизни, Текстиль Експотехмаш, BESSA, GOLDI, STIMМA, Едельвіка, Kyiv Fashion Kids.

На виставці щорічно представлені різні групи товарів, включаючи жіночий, чоловічий та дитячий одяг, вечірній та дизайнерський одяг, одяг великих розмірів, а також одяг для активного образу життя і хутряні вироби. Розвиваймося та будьмо успішними разом! Так бажають організатори, а ми сподіваємося на нові запрошення та можливості знову зустрітися з представниками швейного бізнесу та поділитися новинками зі світу високотехнологічної моди.

За інформацією кафедри ТКШВ