Ви зараз переглядаєте ЛЕКЦІЯ З ФАХІВЦЕМ-ПРАКТИКОМ З ДИСЦИПЛІНИ «ПРОЄКТУВАННЯ КОНСТРУКТОРСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ МАГІСТРАНТІВ

Кафедра технології і конструювання швейних виробів продовжує впроваджувати практико-орієнтоване навчання та тісну співпрацю із зовнішними стейхолдерами.

Так, 8 квітня 2024 року на лекційне заняття з дисципліни «Проєктування конструкторської документації» для студентів групи ШВм-23-1 магістерського рівня навчання завітала випускниця нашої кафедри, конструктор ТзОВ Аржен Ольга Зубко.

Тема лекції «Управління якістю одягу на етапах підготовки проєктно-конструкторської документації» була присвячена вивченню особливостей ведення проєктно-конструкторської документації безпосередньо на ТзОВ Аржен, що спеціалізується на виготовлені колекцій жіночого одягу. Було презентовано пакет реальної документації з підприємства на різні види одягу, що розробляє безпосередньо фахівець конструктор на момент впровадження нової моделі у запуск.

Ольга Зубко ознайомила присутніх з особливостями роботи підприємства, зауваживши, що молодіжний жіночий одяг проходить повний цикл виробництва: від створення ескізів до пошиття готового виробу, а для нанесення декоративних елементів на підприємстві працює також вишивальний цех.

Лекція пройшла у жвавій дискусії та зацікавленості сторін. Ми щиро вдячні Ользі Зубко за надану інформацію та зразки документації, за відкритість та бажання поділитися своїм практичним досвідом з майбутніми фахівцями галузі. Ми пишаємося нашими випускниками, які досягли професійних успіхів!

Лектор дисципліни Олеся Дітковська