Ви зараз переглядаєте УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ КАФЕДРИ У ВЕСНЯНОМУ ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ ВІД ХНУ

УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ КАФЕДРИ У ВЕСНЯНОМУ ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ ВІД ХНУ

25 квітня 2024 року відбувся ярмарок вакансій, організований центром кар’єри Хмельницького національного університету.  Під час заходу здобувачі освітніх програм різних факультетів університету, а також усі охочі мали змогу ознайомитися із потребами роботодавців, отримати інформацію про відкриті вакансії, актуальні вимоги до персоналу, специфіку роботи, програми зі стажування та працевлаштування, дієві інструменти ефективного проходження співбесіди та складання резюме.

На ярмарку були присутні представники більше 40 компаній і організацій, діяльність яких охоплює різні сфери. Зокрема пропозиції роботодавців швейної галузі представляли окремі фізичні особи-підприємці та компанії, що є учасниками швейного кластеру у м. Хмельницькому (Podillіa Fashion Cluster) – ТПП «Універсал» (ТМ «Bretelli», «Ajour», «V&T»), ПП «Робінзон ТІМ» (ТМ «Goya», «Hipstor», «Robinzone»), ФОП Грицишина Н. (ТМ «Veronica»).

Протягом заходу представники компаній знайомили зі своїми виробництвами, моделями та привернути увагу талановитих студентів з метою подальшої співпраці. В свою чергу, молодь мала змогу поспілкуватися безпосередньо з керівниками та представниками діючих компаній, познайомитися з матеріалом, що їх цікавить, а також отримати більше інформації про умови роботи, яку вони змогли б виконувати.

Однозначно, такий захід є чудовою можливістю і для студентів, і для роботодавців. Адже перші можуть ознайомитися з потребами та тенденціями ринку, другі – знайти кращі кадри для себе. Такі комунікації дають цінний досвід, знання та настанови для старту та росту в улюбленій галузі. Дякуємо колегам з Podillіa Fashion Cluster за участь у ярмарку вакансій та пропозиції для подальшого працевлаштування наших випускників.

Інформація  кафедри ТКШВ