Ви зараз переглядаєте РОБОТА ПРЕДСТАВНИКІВ КАФЕДРИ ТКШВ У СКЛАДІ ЖУРІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУНАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАН

РОБОТА ПРЕДСТАВНИКІВ КАФЕДРИ ТКШВ У СКЛАДІ ЖУРІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУНАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАН

  • Категорія запису:Новини

2-3 березня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, метою якого є стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді Хмельницької області, виховання любові до рідного краю, розвиток обдарованих учнів, залучення їх до науково-дослідницької, наукової та пошукової діяльності.

Перший день заходу розпочався урочистим відкриттям у залі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. На цей захід завітала наукова еліта Хмельниччини, зокрема юні науковці, їхні наукові та педагогічні керівники, члени журі.

Більше 300 учасників представляли власні наукові дослідження у різних відділеннях та секціях. Учнівські роботи, представлені в рамках даного конкурсу, є результатом дослідження та аналізу ключових аспектів сучасного мислення серед молоді.

Науково-педагогічні працівники кафедри керують науковими проєктами та входять до складу журі в різних секціях Малої академії наук. Роботи учнів у секції «Теоретична фізика, астрономія» (об’єднана) у складі журі оцінювала канд. техн. наук, доцент кафедри технології і конструювання швейних виробів Галина Швець.

2 березня 2024 року відбувалася наукова конференція, на якій юні науковці представили цікаві та змістовні доповіді. Учасники виступили з доповідями, супроводжуючи їх цікавими презентаціями. Слухачі активно задавали запитання та приєднувались до обговорення актуальних тем сучасності. Тематика представлених робіт охоплювала різні напрямки, серед яких енергозбереження у закладах освіти та перспективи використання енергії блискавки, створення локальних карт магнітного поля міст Хмельниччини, розрахунок гальмівного шляху автомобіля з урахуванням фізико-механічних властивостей матеріалів контактуючих поверхонь.

Дослідження з астрономії стосувались аналізу останніх досягнень у вивченні космосу, зокрема екзопланет, а також побудови моделей для розрахунку впливу випромінювання Сонця на обертання астероїдів та вивчення впливу світлового забруднення на екосистему.

3 березня відбувся онлайн-захист постерів, розроблених для презентації основних аспектів дослідницької роботи.

Захист робіт МАН залишив приємні враження і стане хорошим спогадом як для учнів, так і для членів журі. Вітаємо переможців і бажаємо юним дослідникам успіхів в наукових досягненнях та гідно презентувати результати досліджень на всеукраїнському рівні у ІІІ етапі конкурсу робіт Малої академії наук.

Щиро вдячні нашим захисникам і захисницям за надану можливість проводити масштабні наукові заходи, здобувати освіту, працювати, досягати інтелектуальних вершин та перемагати з мрією про світле майбутнє України!

Галина ШВЕЦЬ, доцент кафедри ТКШВ