Ви зараз переглядаєте УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ У ПРОЄКТІ З РОЗРОБКИ АДАПТИВНОГО ОДЯГУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З УРАЖЕНИМИ КІНЦІВКАМИ

6 березня 2024 року відбулась зустріч медичних фахівців з поліклініки №4 Комунального підприємства “Хмельницького міського лікувально-діагностичного центру” та представників Хмельницького національного університету. Було обговорено перспективи впровадження адаптивного одягу, спрямованого на полегшення процесу лікування та реабілітації осіб з ураженими кінцівками, чиє число зросло через війну. Такий одяг, підлаштований під потреби людей із пошкодженими кінцівками, дозволяє зберегти зовнішній вигляд, але значно полегшує їхню щоденну діяльність та реабілітаційний процес, сприяючи зниженню соціальних та психологічних перешкод.

На зустрічі було представлено проект з розробки адаптивного одягу: Держбюджетна тема 3Б-2024 Розроблення виробів легкої промисловості для психофізіологічної адаптації військовослужбовців та цивільних осіб з травматичними ураженнями кінцівок, над якою працюють: керівник – доктор технічних наук, професор кафедри технології і конструювання швейних виробів Оксана Захаркевич, відповідальний виконавець – доцент кафедри Олена Лущевська, виконавці проекту: доценти кафедри Лариса Краснюк і Людмила Буханцова. Учасники зустрічі, включаючи фізичних терапевтів, ерготерапевтів та медичних спеціалістів з фізичної та реабілітаційної медицини, обговорили ключові аспекти та потреби у такому одязі, що виникають в процесі реабілітації пацієнтів з ураженими кінцівками.

Представники медичного закладу поділилися своїм досвідом та практичними вимогами, виходячи з щоденної практики лікування, тоді як учасники з університету врахують цю інформацію під час подальшої роботи над адаптивним одягом.

Величезна подяка за відео та фото доценту кафедри Олесі Дітковській.