Ви зараз переглядаєте КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

4 листопада 2017 року кафедрою Технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету був проведений щорічний конкурс фахової майстерності «Погляд на майбутню професію». Метою конкурсу є пропаганда спеціальностей швейної галузі та орієнтація випускників шкіл та профільних навчальних закладів на вступ у 2018 році до нашого університету.

Учасниками конкурсу стали учні випускних класів середньо освітніх та професійних навчальних закладів Хмельниччини

Презентація аудиторій кафедри ТКШВ

Про роботу та специфіку сучасних швейних підприємств розповіла студентка заочної форми навчання Киндич Анастасія. Вона презентувала майбутнім абітурієнтам ТМ “GOLDI”, яку очолює Червонюк Галина Василівна.

Підприємство “GOLDI” вже не один рік поспіль плідно співпрацює з кафедрою технології та конструювання швейних виробів, де студенти мають можливість проходити виробничу та переддипломну практику. А згодом і працевлаштуватись на ньому за спеціальністю.

Усім конкурсантам від підприємства було вручено подарунки власного виробництва ТМ “GOLDI
На першому етапі конкурсанти продемонстрували свою теоретичну підготовку в комп’ютерному класі кафедри
Другий етап передбачав виконання конкурсантами практичних завдань з використанням швейного обладнання.
Журі конкурсу із задоволенням зауважило, що всі конкурсанти успішно впорались із завданнями

Всі конкурсанти отримали диплом учасника конкурсу, а переможці нагороджені почесними грамотами призерів та подарунками. Призерами і переможцями конкурсу стали: 1-е місце Зубко Ольга (учениця Технологічного багатопрофільного ліцею ім. Артема Мазура, м. Хмельницький); 2-е місце Сельска Діана (учениця ЗОШ №27, м.Хмельницький ); 3-є місце Чернецька Лілія (учениця ЗОШ №4, м. Городок).

Нагородження призерів конкурсу

Всі конкурсанти отримали відповідний диплом «учасника конкурсу», а переможців нагороджено грамотами та пам’ятними подарунками.

Автор публікації: к.т.н., доцент кафедри ТКШВ Привала Валерій Олександрович