Ви зараз переглядаєте КОНКУРС НАУКОВИХ РОЗРОБОК СТУДЕНТІВ НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

Вже не вперше 27 листопада 2018 року на кафедрі Технології і конструювання швейних виробів відбувся конкурс наукових розробок студентів групи ШВ 16-1 «Розробка конструкторської документації та виготовлення зразка головного убору для індивідуального споживача».

Основна мета проведення даного конкурсу – сприяти формуванню практичних навичок і вмінь студентів у висловлюванні власної думки при розробці індивідуального головного убору.

Основними поставленими завданнями даного конкурсу стали:
– популяризувати кафедру Технології і конструювання швейних виробів;
– удосконалювати здатність застосовувати знання про різноманітність сировини та асортименту матеріалів для виготовлення виробів легкої промисловості;
– розвивати креативне мислення студентів у процесі виготовлення індивідуального головного убору;
– виховувати інтерес студентів до творчої роботи;
– розвивати навички студентів до розробки оптимальної технології виготовлення виробів легкої промисловості різного асортименту з використанням сучасного обладнання.

Особливої уваги заслуговують роботи наступних студентів гр. ШВ 16-1:

Мусійчук Яна, Пиріг Аліна, Крушевська Віта, Стопа Аліна, Денисенко Наталія, Трач Алла, Гарнік Оксана, Малютіна Анастасія, Німець Аліна, Бєдіна Оксана, Кулинич Ірина, Савченко Ганна.

Завдяки таким конкурсам студенти розкривають свої творчі здібності, черпають нову інформацію за фахом, самоудосконалюються та стають справжніми фахівцями своєї справи.

Доцент кафедри технології та конструювання швейних виробів ХНУ,
Мица В.В.