Ви зараз переглядаєте КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «ПОГЛЯД У ПРОФЕСІЮ»

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «ПОГЛЯД У ПРОФЕСІЮ»

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «ПОГЛЯД У ПРОФЕСІЮ»

Відповідно до Розпорядження № 82 по ХНУ, 13 грудня 2014 року кафедрою Технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету був проведений щорічний конкурс фахової майстерності «Погляд у професію».

Метою конкурсу є пропаганда спеціальностей швейної галузі та орієнтація випускників профільних навчальних закладів на вступ у 2015 році до нашого університету.

Реєстрація учасників конкурсу фахової майстерності

Учасниками конкурсу стали учні випускних класів середньо освітніх та професійних навчальних закладів як Хмельниччини, так і Дніпропетровська.

З привітальним словом до учасників конкурсу звернулась заступник декана
ФТіД доцент Домбровська О.М.

Відповідно до регламенту конкурс проводився у два етапи. На першому етапі конкурсанти продемонстрували свою теоретичну підготовку, відповівши на блок питань, які пов’язані із основами технології та конструювання швейних виробів.

Теоретичний блок конкурсу проводить доцент Засорнов О.С.

Другий етап передбачав виконання конкурсантами практичних завдань з використанням швейного обладнання. При цьому враховувалось не тільки своєчасне завершення завдання, а й чітке дотримання всіх визначених технологічних та технічних параметрів.

Практичне завдання конкурсу в умовах швейної лабораторії кафедри ТКШВ проводить доцент Привала В.О. Та майстер виробничого навчання Золотенко А.А.

Журі конкурсу із задоволенням зауважило, що всі конкурсанти успішно впорались із завданнями. За результатами обох етапів були визначені переможці, а саме: 1-е місце дісталося Вітюк Юлії (Хмельницький центр ПТО сфери послуг); 2-е місце у Селяви Ірини (Дніпропетровський коледж технологій та дизайну); 3-є місце у Кравець Ольги (Дніпропетровський коледж технологій та дизайну).

Журі конкурсу оцінює результати двох етапів

Всі конкурсанти отримали відповідний диплом «учасника конкурсу», а переможців нагороджено грамотами та пам’ятними подарунками.

Переможців конкурсу нагороджує професор Кущевський М.О.
Конкурсанти з Дніпропетровського коледжу технологій та дизайну:
Кравець О.В., Селява І.Д., Шевченко А.Б.

Конкурс фахової майстерності «Погляд у професію» закінчився традиційним фото на згадку.

Cподіваємось, що у наступному році конкурс стане міжрегіональним, а конкурсантів буде ще більше!

доцент Привала В.О.