Ви зараз переглядаєте «ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ШВЕЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ НА ОСНОВІ ВИСОКИХ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ САПР «ГРАЦІЯ»

На семінар

«Підвищення конкурентоспроможності швейних підприємств на основі високих комп’ютерних
технологій САПР
«ГРАЦІЯ»

Семінар проводить:

Директор науково-виробничого об’єднання «ГРАЦІЯ»
Крыженко Виталий Владимирович

1. Ознайомлення з можливостями САПР «ГРАЦІЯ» при вирішенні задач комплексної автоматизації проектування, підготовки виробництва, виготовлення та реалізації, обліку та планування в швейному виробництві.

Повна автоматизація конструкторської підготовки: побудова на комп’ютері лекал базового розміру, автоматична побудова леках необхідних розмірів, зростів та повнот з врахування розмірної типології населення та на конкретні фігури, швидке внесення змін після прошиву експериментального зразку, зміна властивостей матеріалів, прибавок, напрямків моди, організація інтелектуальних циклічних процесів проектування.

Забезпечення якості виробів в усіх розмірах і швидкої зміни модельного ряду.
Автоматизація побудови технологічної послідовності виготовлення та схем поділу праці.

Побудова економічних та технологічних розкладок в ручному, автоматичному та комбінованому режимах.

Комплексне рішення задач Проектування, Обліку, Планування та Управління

2. Досвід використання «Грації» при автоматизації виробництва на сотнях швейних підприємств, при організації навчального процесу та проведенні дослідницьких робіт в
84  ВУЗах, 82  коледжах  и  12 ліцеях Росії, України, Білорусії, Молдови,
                       Казахстану,  Киргизії  и  Узбекистану.

ВХІД ВІЛЬНИЙ
Для довідок :  e-mail :  mail@saprgrazia.com ,   tksv@khnu.km.ua

тел:   068 614 19 35  067 749 16 47

Зав. Кафедрою технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету