Ви зараз переглядаєте ЛЕКЦІЯ З ФАХІВЦЕМ-ПРАКТИКОМ З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБІВ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ БАКАЛАВРАТУ 182 ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

29 квітня 2024 року на лекційне заняття з дисципліни «Основи технології виробів» для студентів групи ШВ-22-1 бакалаврського рівня навчання завітала випускниця нашої кафедри, начальник виробництва Anna Sposa Group Юлія Вовк.

Тема лекції «Особливості виготовлення одягу платяно-блузкового асортименту» була присвячена вивченню особливостей виготовлення весільних суконь, а також асортименту матеріалів для їх виготовлення. Юлія Вовк також розповіла про Anna Sposa Group, як про Український дім весільної моди, який об’єднав 4 бренди, відомі далеко за межами України: Anna Sposa, La Petra, Allegresse, Brillanta; понад 10 років досвіду та натхненної праці, присвяченої втіленню мрій наречених; 300 нових і актуальних суконь щороку, від пишних весільних до зухвалих міні і суконь-трансформерів; більше 40 колекцій, і кожна має свій унікальний стиль; понад 5000 весільних суконь, виготовлених щороку вручну за найвищими стандартами якості; представництва в 52 країнах, а наша партнерська мережа зростає з кожним днем; більше 20 000 щасливих наречених, які вже знайшли свої ідеальні сукні від Anna Sposa Group.

Юлія Вовк ознайомила присутніх з особливостями роботи на виробництві де весільна сукня проходить повний цикл виробництва: від створення ескізів до пошиття виробу, декорування та ручного оздоблення.

Разом з запрошеним лектором завітав керівник відділу кадрів Anna Sposa Group Валерій Джереміс, який відповів на всі запитання студентів по працевлаштуванню, зауваживши, про дружній колектив, комфортні умови праці та бонусні програми для співробітників. А також пояснював студентам, що вони мають запитувати роботодавців при співбесідах на роботу. Лекція пройшла жваво та викликала зацікавленість студентів. Щиро вдячна Юлії Вовк та Валерію.

Дякуємо за надану інформацію, мотивацію та поради студентам, за відкритість та бажання поділитися своїм практичним досвідом з майбутніми фахівцями галузі.

Також група студентів отримала запрошення відвідати виробництво і побачити всі процеси виготовлення весільної сукні в супроводі фахівців-практиків.

Бажаємо натхнення в роботі та подальших успіхів в цій зовсім не легків промисловості нашим запрошеним лекторам Юлії Вовк та Валерію Джереміс!

Лектор дисципліни Юлія Кошевко