Ви зараз переглядаєте ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ХНУ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ХНУ

25 березня 2024 року в стінах нашої кафедри відбувся інформаційний день Наукового товариства студентів та молодих вчених ХНУ (НТСМВ), де були присутні представники НТСМВ від факультетів, кафедр, голови студентських конструкторських бюро, аспіранти та студенти.

Модератором зустрічі була голова НТСМВ, професор Ольга Параска, яка окреслила основні напрямки діяльності товариства у 2024 році та заплановані наукові заходи, грантові програми. Слід зазначити, що сьогодні є запит на популяризацію науки серед учнів. У рамках діяльності наукових гуртків при кафедрах університету, молоді науковці та студенти беруть участь у проведенні ІІІ етапу Всеукраїнських шкільних олімпіад, постійно співпрацюють з МАН України.

Під час круглого столу була представлена інформація про діяльність та проєкти Ради молодих вчених при МОН України, міжнародні конкурси для молодих вчених, особливості проведення конкурсів Sikorsky Challenge 2024, акцентовано увагу на щорічному Конкурсі інноваційних ідей молодих вчених «ІІМВ ХНУ 2024».

На інформаційній зустрічі НТСМВ були підведені підсумки конкурсу на найбільшу кількість підписників в Інстаграм-сторінки НТСМВ від факультету, оголошено переможців. Конкурс проходив з грудня 2023 року по січень 2024 року. Згідно графіку, представники від факультетів приєднувалися до сторінки НТСМВ в Інстаграм. За результатами конкурсу кількість підписників на сторінку Інстаграм НТСМВ збільшилась у 7 разів, учасники отримали грамоти за відповідні номінації. Переможці отримали брендову футболку ХНУ, яка є авторською розробкою колективу науковців нашої кафедри, за участю молодих науковців та успішно реалізована на сучасному підприємстві Хмельниччини ТОВ «ТМ APTI» в рамках Podillia Fashion Cluster.

За результатами конкурсу на найбільшу кількість підписників на сторінку Інстаграм НТСМВ учасники отримали наступні номінації:

– факультет інженерії, транспорту та архітектури (3 підписники) – номінація «Немає часу на соцмережі»;

– факультет управління, адміністрування та туризму (6 підписників) – номінація «1 FolLOVVEr на день»;

– факультет здоров’я, психології, фізичної культури та спорту (10 підписників) – номінація «10 з 10»;

– факультет міжнародних відносин і права (30 підписників) – номінація «1/3 кварталу»; – факультет інформаційних технологій (111 підписників) – номінація «Найкреативніший підхід».

Переможцями конкурсу стали наступні факультети:

– факультет економіки і управління (121 підписник) – ІІІ місце;

– гуманітарно-педагогічний факультет (134 підписники) – ІІ місце;

– факультет технологій і дизайну (270 підписників) – І місце. Приз отримала студентка групи ШВ-23-1 Діана Хасанова.

Дякуємо молодим науковцям ХНУ за розвиток наукової діяльності, представникам факультетів за активну співпрацю, керівництву ХНУ за постійну підтримку ініціатив НТСМВ та всебічне сприяння у їх реалізації. Дякуємо ЗСУ за можливість працювати для післявоєнної відбудови та розвитку держави.

Запрошуємо до співпраці.

Наукове товариство студентів та молодих вчених ХНУ