Ви зараз переглядаєте УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ У МІЖНАРОДНИХ КОНФЕРЕНЦІЯХ

Традиційно викладачі кафедри технології і конструювання швейних виробів завершують рік результатами плідної наукової праці, приймаючи активну участь у міжнародних науково-практичних конференціях в Україні та за її межами.

19 жовтня 2023 року викладачі кафедри ТКШВ прийняли у VIІ Міжнародній науково-практичній конференції текстильних та фешн-технологій «KyivTex&Fashion», яка традиційно організована Київським національним університетом технологій та дизайну і була присвячена 93-річчю з дня заснування КНУТД. Конференцію проведено за ініціативи Київського національного університету технологій та дизайну під егідою Міністерства освіти і науки України за підтримки міжнародного проєкту INTREPID-HEI, яку організовано факультетом мистецтв і моди. У заході взяли участь представники вітчизняної та міжнародної науково-освітянської спільноти, керівники українських сучасних підприємств легкої промисловості, провідних організацій у сфері фешн-індустрії, дизайнери. В роботі міжнародної науково-практичної конференції взяли участь представники науково-освітянської спільноти провідних закордонних навчальних закладів з понад 12 країн світу,в тому числі Литовської Республіки, Грузії, Республіки Сербія, Таджикистану, Ізраїлю, Німеччини, Молдови, Узбекистану, Єгипту, Албанії, Туреччини. Із складу викладачів кафедри ТКШВ активну участь в конференції прийняли професор Світлана Кулешова, доценти Вікторія Мица та Лариса Краснюк, магістранти Оксана Лебединська та Аким Шугайло, студентка 1-го курсу Діана Хасанова та студентка 2-го курсу Юліана Пилипенко. Доповіді були представлені в режимі он-лайн на двох платформах: 1. Проблеми та перспективи розвитку фен-індустрії, 2. Інформаційні технології та інновації в текстильній та фешн-індустріях.

Результати наукових робіт будуть опубліковані в електронному виданні тез доповідей за результатами проведення VIІ Міжнародної науково-практичної конференції текстильних та фешн-технологій «KyivTex&Fashion» – 2023, м. Київ.2-3 листопада 2023 року викладачі кафедри ТКШВ взяли участь у міжнародній конференції International Conference on Technics, Technologies and Education ICTTE 2023, організованій Факультетом техніки і технологій Тракійського університету м. Ямболь, Болгарія.

Тракійський університет – Болгарський університет у місті Стара Загора. Він був названий на честь історичного регіону Тракія і заснований у 1995 році. До складу університету входять коледжі, розташовані  в Слівені (Sliven), Хасково (Haskovo) та Ямболі  (Yambol). Конференція відбулася в філіалі Тракійського університету, в коледжі, що розташований в м. Ямболь.

Співорганізаторами конференції було Ямбольське відділення Спілки науковців Болгарії (USB), Балканське товариство текстильних інженерів (BASTE) та Академічне товариство комп’ютерних систем та інформаційних технологій Болгарії (AOKSIT). ICTTE 2023 об’єднало дослідників, студентів і професіоналів галузі з різних географічних регіонів, щоб поділитися результатами своєї наукової роботи та обмінятися знаннями, інформацією та ідеями в галузі інженерії.

Конференція проходила у гібридному форматі (очно та онлайн). Із складу викладачів кафедри ТКШВ активну участь в конференції прийняли як досвідчені науковці – професор Оксана Захаркевич та професор Світлана Кулешова, доценти Оксана Сиротенко, Вікторія Мица, Оксана Домбровська, Олена Лущевська, Юлія Кошевко, Галина Швець, Олеся Дітковська, Людмила Буханцова, Лариса Краснюк, так і починаючі науковці – аспірантка Оксана Хасанова, магістранти Оксана Лебединська та Владислава Цісар.

Результати міжнародної конференції будуть надруковані в науковому журналі факультету техніки та технологій Applied Researches in Technics, Technologies and Education (ISSN 1314-8796 (online).

Кафедра технології і конструювання швейних виробів

Оксана СИРОТЕНКО, к.т.н., доц., відповідальна за НДР кафедри ТКШВ