Ви зараз переглядаєте АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ – УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АДАМА МІЦКЕВИЧА

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ – УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АДАМА МІЦКЕВИЧА

З 8 жовтня 2023 р. до 14 жовтня 2023 р. д-р техн. наук, професор кафедри технології і конструювання швейних виробів, начальник науково-дослідної частини Хмельницького національного університету Оксана Захаркевич виконувала індивідуальну програму академічної мобільності в Університеті ім. Адама Міцкевича (м. Познань, Польща).

Академічна мобільність реалізовувалась шляхом навчання у Міжнародній літній школі “Cultural and Scientific Promotion of the University” в рамках проєкту «UNIWERSYTET JUTRA II – POWR.03.05.00-00-Z303/18». Індивідуальна програма академічної мобільності передбачала лекції, тренінги, воркшопи та зустрічі з представниками Університету ім. Адама Міцкевича (як керівництвом університету, так і працівниками відділів) з метою обговорення рейтингової стратегії  університетів (польських та українських), сфери діяльності соціальних медіа, рейтингового офісу, вітального центру, пресслужби тощо.

За результатами виконання програми академічної мобільності вдалось розширити академічну мережу та налагодити міжінституційний нетворкінг, а також сформувати вихідні дані для рейтингової стратегії університету та впровадити у лекційні курси дисциплін «Методологія і організація наукових досліджень» (ІІ рівень – магістр) та «Основи наукових досліджень і технічної творчості» (І рівень – бакалавр) описи проектів популяризації наукових досліджень.

Дякуємо колегам із Університету ім. Адама Міцкевича за досвід і нові знання!!!