Ви зараз переглядаєте РЕЗУЛЬТАТИ МІСЯЧНОГО МАРАФОНУ ПІД НАЗВОЮ “FASHION-ІНДУСТРІЯ У СМАРТФОНІ: ВЖЕ РЕАЛЬНІСТЬ?”

Більше ста п’ятидесяти слухачів, шість локацій, три міста, море вражень, постів, репостів та переглядів відео з майстер-класів – такі результати місячного марафону під назвою Fashion-індустрія у смартфоні: вже реальність?

Викладачі кафедри технології та конструювання швейних виробів (проф. Оксана Захаркевич, Світлана Кулешова. доц. Юлія Кошевко, Оксана Сиротенко, Оксана Хасанова, В’ячеслав Балабанов).

Майстер-класи були проведені: у Міжнародному виставковому центрі в рамках 40 Міжнародного фестивалю моди Kyiv Fashion (м. Київ) – 3.02.2021;

у ДНЗ ПТО сфери послуг для учнів закладу (м. Хмельницький) – 22.02.2021;

у Галицькому коледжі ім. В. Чорновола (м. Тернопіль) – 24.02.2021;

у Тернопільському вищому професійному училищі сфери послуг та туризму (м. Тернопіль) – 24.02.2021;

у Хмельницькому міжшкільному навчально-виробничому комбінаті (профіль «Дизайн сучасного одягу», м. Хмельницький) – 25.02.2021;

у ДНЗ ПТО сфери послуг для майстрів виробничого навчання закладів професійної освіти Хмельницької області (м. Хмельницький) – 3.03.2021.

Слухачі майстер-класів отримали актуальну інформацію про новинки у модній індустрії, особливості вступної кампанії на спеціальність 182 «Технології легкої промисловості», а також змогли долучитися до спільноти користувачів розроблених колективом кафедри мобільних додатків CloStyler, RDMK, MatVed.

За інформацією кафедри ТКШВ