Ви зараз переглядаєте ЗАЛУЧЕННЯ ДО СПІВПРАЦІ ПРЕДСТАВНИКІВ РОБОТОДАВЦІВ

ЗАЛУЧЕННЯ ДО СПІВПРАЦІ ПРЕДСТАВНИКІВ РОБОТОДАВЦІВ

14 вересня студентами третього та четвертого курсів факультету технологій і дизайну спеціальності 182 «Технології легкої промисловості» на чолі з керівником студентського конструкторського бюро факультету технологій і дизайну канд. техн. наук, доцентом Юлією КОШЕВКО було відвідано підприємство ТОВ «Т-Стиль» в місті Хмельницькому (ТМ Goldi). Директор філії познайомила студентів з особливостями роботи на підприємстві.

Готовий одяг ТМ Goldi виготовляється з тканини власного виробництва. Загалом, на сьогодні у виробництві задіяні 1500 працівників. На підприємстві реорганізовано та відремонтовано значну частину цехів, в яких здійснюється виробництво трикотажного полотна, шиється готовий одяг на найсучаснішому високопродуктивному обладнанні від найкращих світових виробників. Крім того, провідні девелопери країни визнали підприємство найуспішнішим вітчизняним рітейлером кількох останніх років. Компанія постійно утримує високу динаміку розвитку, впроваджує найновітніші технології у виробництві й торгівлі та залишається улюбленою торговою маркою багатьох українців.

Підприємство «Т-Стиль» працює над розширенням власних виробничих потужностей, для прикладу, у 2018 році було запущено власне джинсове виробництво, очікується надходження спеціального компактора від американської компанії FAB-CON, що дозволить ще краще обробляти віскозні тканини ніж на разі. Крім цього, постійно збільшуються потужності швейного цеху, зокрема, планується автоматизування пошиття футболок «поло».

Студенти отримали дуже заманливу пропозицію працювати на даному підприємстві у вільний від навчання час за гнучким індивідуальним графіком. Пропозиція була охоче зустріта здобувачами освіти, які із захопленням взялись обговорювати з роботодавцями свої перші робочі місця за спеціальністю.

За інформацією кафедри ТКШВ