Ви зараз переглядаєте УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ 2024

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ 2024

10 січня 2024 року в Хмельницькому національному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістра. Цьогоріч наша кафедра випустила 12 магістрів (10 денної та 2 заочної форм навчання).

Протягом навчання на нашій кафедрі, випускники-магістри виявили активну громадянську позицію, беручи участь у волонтерських і громадських ініціативах. Вони демонстрували лідерські та організаційні здібності в рамках студентського самоврядування, активно брали участь у всеукраїнських студентських конференціях і наукових семінарах, а також займалися професійною орієнтацією. Вони також відзначалися участю, перемогами та отриманням нагород у багатьох міжнародних, всеукраїнських наукових і творчих конкурсах.

Кафедра пишається своїми випускниками. Ваші знання та навички є невід’ємною частиною вашого майбутнього успіху. Ви – незамінні ланки в ланцюжку майбутнього розвитку України, від яких залежить подальше процвітання нашої держави. Нехай ваша творчість та професійний зріст допоможуть досягти яскравих результатів, сприяючи процвітанню та процвітанню нашої країни.

Бажаємо, щоб роки навчання завжди залишалися у вашій пам’яті яскравими та незабутніми. Ви – цвіт нації, майбутнє країни, і від вас залежить, як буде розбудовуватися держава та якою вона стане у майбутньому. Любіть свою Батьківщину, пишайтесь тим, що ви є українцями. Щиро бажаємо вам нових здобутків, особистих перемог і звершень! Непохитно вірте у свої сили та світлу долю. Щасливої дороги в професійне життя!

Також, щиро дякуємо Збройним Силам України, волонтерам та всім, хто забезпечує нам надійний тил, за те, що університет може виконувати свої професійні обов’язки, працювати та навчати.

Віримо у Перемогу! Слава Збройним Силам України! Слава Україні!