Ви зараз переглядаєте ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБІВ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 182 ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

17 – листопада 2023 року було проведено виїзне заняття для студентів спеціальності 182-Технології легкої промисловості в магазині «Імперія хутра» торгової марки «АНАТАНА».

Дане заняття проведено у рамках вивчення навчальної дисципліни «Основи технології виробів» для студентів групи ШВ-20-1 (лектор – доцент кафедри технології та конструювання швейних виробів Юлія Кошевко) з метою закріплення теоретичних знань і практичного ознайомлення студентів з асортиментом виробів із хутра та технологією їх виготовлення. Темою заняття обрано лекцію «Основні та заключні процеси виготовлення виробір з хутра», яка була проведена в парі з власницею торгової марки Ісламовою Тетяною Іванівною.

Трендами світових подіумів стали шуби середньої довжини, моделі з  гладким округлим коміром, заокругленими рукавами, великими накладними кишенями.

Щодо фасонів, то модно носити подовжену шубу з однотонного хутра. У фаворі вироби з довговорсових видів хутра прямих силуетів, а також зі стриженого хутра крою на запах з поясом – розповіла про тренди Тетяна Іванівна. Дизайнерські речі, безсумнівно, задають вектор моди, але переважна більшість жінок у реальному житті все ж воліють купувати гарні та практичні моделі хутряних виробів.

Щиро вдячні Тетяні Іванівні за змістовне заняття на якому студенти ознайомились з асортиментом, трендами та особливостями виготовлення виробів з хутра. Заняття проведені професіоналами-практиками є необхідними для формування необхідних компетентностей майбутніх фахівців. Сподіваємось на нові зустрічі та співпрацю.

Юлія Кошевко доцент кафедри ТКШВ