Ви зараз переглядаєте ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ МАГІСТРІВ З ФАХІВЦЯМИ-ПРАКТИКАМИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ МАГІСТРІВ З ФАХІВЦЯМИ-ПРАКТИКАМИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

Продовження практико-орієнтованого навчання на кафедрі технології і конструювання швейних виробів.

8 листопада 2023 року в рамках співпраці зі стейкхолдерами та з метою залучення фахівців-практиків до викладання дисциплін за освітньо-професійною програмою другого (магістерського) рівня вищої освіти «Конструювання та технології швейних виробів було запрошено конструктора приватного підприємства Dprint studio Тетяну РЕДЬКИНУ. Зустріч відбулася під час викладання лабораторних занять з обов’язкової компоненти «КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГАЛУЗІ» для здобувачів гр. ШВм-23-1 (викладачі Світлана КУЛЕШОВА, Олеся ДІТКОВСЬКА).

Під час зустрічі пані Тетяна висвітлила питання шляхів автоматизації процесів конструкторської проробки нових моделей одягу в сучасних САПР на прикладі конкретної моделі штанів жіночих.

Лекторкою було зроблено акцент на особливостях роботи приватного підприємства Dprint studio.

Також пані Тетяна охарактеризувала можливості конструктивної проробки моделей одягу в САПР “JULIVI”. Продемонструвала виконання архівації лекал штанів жіночих за допомогою фотодігитайзеру в САПР “JULIVI”.

Щиро вдячні пані Тетяні РЕДЬКІНІЙ за цікаву і змістовну зустріч!

Сподіваємося на подальшу співпрацю між кафедрою технології конструювання швейних виробів і фахівцями приватного підприємства Dprint studio.

Разом до Перемоги!

Д.т.н., проф. Світлана КУЛЕШОВА