Ви зараз переглядаєте ЛЕКЦІЯ З ФАХІВЦЕМ-ПРАКТИКОМ З ДИСЦИПЛІНИ «МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 182 ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

В рамках співпраці зі стейкхолдерами та з метою залучення фахівців-практиків до викладання дисциплін, кафедра технології і конструювання швейних виробів продовжує впроваджувати практико-орієнтоване навчання.

20 листопада 2023 року для здобувачів вищої освіти третього курсу (гр. ШВ-21-1) освітньо-професійної програми «Конструювання та технології швейних виробів» (перший бакалаврський рівень) було проведено лекцію з фахівцем-практиком, дизайнером-конструктором в’язаних виробів ТОВ «Швейна фабрика Аржен» Олександрою ЗІКРАТОЮ.

Лекція з обов’язкової освітньої компоненти «Матеріалознавство» (лектор Галина ШВЕЦЬ) відбулася у змішаному форматі з використанням Зум-конференції. Пані Олександра розкрила зміст теми «Асортимент трикотажних полотен».

Лекторка ознайомила присутніх з особливостями роботи підприємства, зауваживши, що молодіжний жіночий одяг проходить повний цикл виробництва: від створення ескізів до пошиття готового виробу і нанесення декоративних елементів. Моделі, що виготовляються ТОВ «Швейна фабрика Аржен», відрізняються зручними фасонами та оригінальним декором (принтами, машинною вишивкою, фурнітурою). Крім того, на підприємстві є лінійка в’язаного одягу, яка повністю виготовляється на фабриці за допомогою спеціального в’язального обладнання. А одяг із машинної в’язки – це тренд поза часом, актуальний кожного сезону та підходить для різної погоди. Пані Олександра ознайомила слухачів з асортиментом трикотажних полотен, які використовуються для виготовлення одягу на підприємстві.

Лекторка ґрунтовно і наочно висвітила питання щодо особливостей роботи з трикотажними полотнами, з урахуванням їхнього переплетення та сировинного складу.

Щиро вдячні пані Олександрі Зікратій за цікаву і змістовну зустріч та знання, необхідні для формування професійних компетенцій майбутніх фахівців! Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Доцент кафедри ТКШВ Галина ШВЕЦЬ