Ви зараз переглядаєте ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБІВ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 182 ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБІВ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 182 ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

  • Категорія запису:Новини

20 – жовтня 2023 року було проведено виїзне заняття для студентів спеціальності 182-Технології легкої промисловості в салон торгової марки «ЕПІКА».

Торгова марка «ЕПІКА» – представляє на ринку широкий асортимент виробів з шкіри. Директор салону Москалюк Олег розповів студентам, як проходив шлях становлення компанії «ЕПІКА» з 1988 року в Туреччині. Компанія швидко розвивалась та почала експортувати вироби за кордон. Це приклад багаторічної співпраці з турецькими виробниками і в подальшому можливість відкриття виробничих потужностей в Україні.

Дане заняття проведено у рамках вивчення навчальної дисципліни «Основи технології виробів» для студентів групи ШВ-20-1 (лектор – доцент кафедри технології та конструювання швейних виробів Юлія Кошевко) з метою закріплення теоретичних знань і практичного ознайомлення студентів з асортиментом виробів зі шкіри та технологією виготовлення. Темою заняття обрано лекцію «Особливості виготовлення верхнього одягу зі штучної та натуральної шкіри», яка була проведена в парі з директором салону Москалюком Олегом.

Під час проведення заняття студенти перенеслися в прекрасний світ стилю та краси, познайомитеся з найкращими моделями верхнього одягу зі шкіри, а також дізнаєтесь новинки зі світу моди.

Салон верхнього одягу EPICA співпрацює з провідними європейськими виробниками, тому ви знайдете найякіснішу та наймоднішу продукцію, виготовлену за сучасними технологіями. Натуральна шкіра Туреччини представлена великим асортиментом виробів: від курток та дублянок до накидок та жилетів. Сучасні модельєри та дизайнери створюють прекрасні моделі якісних виробів.

Щиро вдячні керівництву за змістовне заняття, які є необхідними для формування професійних компетентностей майбутніх фахівців. Сподіваємось на нові зустрічі та співпрацю.

Юлія Кошевко доцент кафедри ТКШВ