Ви зараз переглядаєте ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 182 ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ НА ПП «РОБІНЗОН ТІМ»

ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 182 ТЕХНОЛОГІЇ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ НА ПП «РОБІНЗОН ТІМ»

  • Категорія запису:Новини

5.04.2023 року відбулося виїзне заняття для студентів спеціальності 182 Технології легкої промисловості на ПП «Робінзон ТІМ» в межах вивчення дисциплін «Конструкторсько-технологічна підготовка виробництва» (викладач Олеся Дітковська) «Квалітологія та експертиза виробів» (викладач Галина Швець), «Основи комп’ютерного дизайну» (викладач Світлана Кулешова).

З 2011 року ПП «Робінзон ТІМ» працює та розвивається на українському ринку і спеціалізується на виробництві  дитячого трикотажного одягу для дівчаток та хлопчиків віком від 1 до 14 років. Підприємство виготовляє універсальний одяг на щодень: для садочка та школи, прогулянок і подорожей, для занять спортом і домашнього відпочинку.

Реалізовується брендовий одяг ПП «Робінзон ТІМ» як у власному магазині м. Хмельницького, так і по Україні за допомогою дистриб’юторів.

ПП «Робінзон ТІМ» бере участь у спеціалізованих дитячих виставках, зустрічається з регіональними представниками для обговорення пропозицій і зауважень та завжди дослухається до своїх клієнтів. На підприємстві використовують тільки натуральні антиалергенні тканини та здійснюють контроль якості на всіх етапах виробництва. Директор ПП «РОБІНЗОН ТІМ» Олександр Суховірський ознайомив студентів із процесами виготовлення дитячого трикотажного одягу.

Перед запуском нової моделі одягу, для кожного нового полотна перевіряються фізико-механічні властивості, та визначають коефіцієнт зсідання. Конструкції моделей одягу розробляються за допомогою САПР «Інвестроніка». Конструктор Людмила Задорожна розповіла студентам як розробляються та корегуються лекала залежно від ступеня зсідання полотна та показала процес створення розкладок в автоматизованому режимі.

Дизайнер Марія Федченко розповіла про особливості розробки ескізів принтів для їх нанесення шляхом шовкотрафаретного друку. Процес створення ескізу відбувається у графічних редакторах Photoshop і Іllustrator. Кожне зображення розбивається на кольори (максимум 5 ) та формуються шаблони для нанесення фарби різних кольорів.

Студенти відвідали також розкрійний цех, склади для тимчасового зберігання матеріалів та відділ технічного контролю готових виробів та ділянку пакування та зберігання готової продукції.

Представники підприємства продемонстрували студентам процес нанесення актуальних  принтів за технологією шовкотрафаретного друку за допомогою верстату карусельного типу. Кінцеве зображення малюнка формується шляхом послідовного нанесення шарів фарби один на одного через трафарети, що підготував дизайнер.

Всі вироби, що виготовляються на підприємстві, підлягають обов’язковій сертифікації.

На всіх стадіях виробництва продукції на ПП «РОБІНЗОН ТІМ» використовують модель системи управління якістю згідно ДСТУ ISO серії 9000, що дозволяє покращити якість продукції, тим самим підвищити задоволеність замовників. На виробництві широко застосовують стандарти загальних технічних вимог та стандарти на методи випробувань та контролювання. На всю продукцію наносять символи, що позначають способи та умови догляду за швейними виробами.

В рамках зустрічі було обговорено зміст обов’язкових і вибіркових освітніх компонент освітньо-професійних програм бакалаврського та магістерського рівнів освіти «Конструювання та технології швейних  виробів» в межах спеціальності 182 Технології легкої промисловості. Усі пропозиції буде детально обговорено на засіданні кафедри.

Студенти щиро вдячні за надану інформацію та проведений час на ПП «Робінзон ТІМ»

Гарант освітньої програми магістерського рівня проф. Світлана Кулешова, доц. Олеся Дітковська, доц. Галина Швець