Ви зараз переглядаєте УЧАСТЬ У ОБЛАСНОМУ СЕМІНАРІ ФАХОВОЇ СЕКЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРОФЕСІЙ ШВЕЙНОГО ВИРОБНИЦТВА

29 березня 2023 року на базі Хмельницького центру ПТО сфери послуг відбувся обласний семінар фахової секції педагогічних працівників професій швейного виробництва на тему: «Створення сучасного освітнього середовища для підготовки кваліфікованих робітників швейної галузі». У заході взяли участь три десятка педагогів з 11 ЗП (ПТ)О області, де здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з професій швейного виробництва, представники роботодавців та соціальних партнерів.

Співробітники кафедри технології і конструювання швейних виробів д.т.н. проф. Захаркевич О.В. м.в.н. Хасанова О.В. , інженер Балабанов В.В. провели майстер-клас на тему “Інноваційні технології візуалізації одягу” для педагогічних працівників .

Під час цієї зустрічі педагогічних працівників професій швейного виробництва ознайомилися з такими цифровими інструментами, як Мобільний додаток Magical Picture, Система автоматизованого проектування Julivi 3D, а також CLO3D.

По завершенню семінару всі учасники отримали сертифікати, а представникам кафедри були вручені подяки.

За інформацією кафедри ТКШВ