Ви зараз переглядаєте ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РОБОТИ З МОБІЛЬНИМ ДОДАТКОМ ACLOSET В МЕЖАХ ДИСЦИПЛІНИ «ПСИХОТЕХНОЛОГІЇ У FASHION-БІЗНЕСІ»

13.04.2023 року відбулася презентація результатів студентських робіт з виконання лабораторної роботи на тему «Формування капсул адресного раціонального гардеробу» з дисципліни«Психотехнології у fashion-бізнесі», лектора професора кафедри ТКШВ, д.т.н., Світлани Кулешової.

Студенти спеціальності 182 «Технології легкої промисловості» освітньо-професійної програми магістерського рівня освіти «Конструювання та технології швейних  виробів» мали можливість реалізувати свій творчий та науковий потенціал і продемонструвати результати самостійного опановування нових знань і навичок, а також допомогти у навчанні іншим членам колективу.

Зокрема, студентка гр. ШВм-22-1 Зубко Ольга поділилася алгоритмом та власним досвідом формування модного індивідуального гардеробу за допомогою мобільного додатку Acloset.

Acloset 4 step

Метою роботи було проєктування раціонального гардеробу для жінок молодшої вікової групи, використовуючи концепцію капсульного гардероба, в основі якої лежить сегментація споживачів по колірному типу зовнішності і психологічним особливостям.

В результаті виконання студенти опановують комплексні знання з формування різних видів гардеробів, вчаться планувати бюджет на оновлення гардеробу за рахунок грамотного комбінування складових в межах різних стилів.

Під час виступу Ольга Зубко зрозуміло і недвозначно донесла результати досліджень і власні висновки, аргументувати свою позицію щодо формування власних капсул весняного гардеробу.

Ольга Зубко
Acloset

Висловлюємо щиру подяку Ользі Зубко за ґрунтовну та цікаву доповідь про її досвід опанування інновацій у fashion-бізнесі.

Гарант освітньої програми магістерського рівня Світлана Кулешова, а також представниця групи забезпечення к.т.н, доц. Олеся Дітковська.