Ви зараз переглядаєте УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ТКШВ В МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ МОЛДОВИ

27-29 березня 2024 року викладачі та студенти кафедри ТКШВ прийняли активну участь в міжнародній науково-технічній конференції “Technical Scientific Conference of Undergraduate, Master and PhD Students, Technical University of Moldova». Конференція відбулася в Технічному університеті Молдови м. Кишинів, який є одним із найбільших столичних вузів і єдиним вищим інженерним учбовим закладом Молдови.

Від кафедри ТКШВ у конференції прийняли участь студенти 1-3 курсів та магістри:

1. Хасанова Діана, ст. гр. ШВ-23-1 з доповіддю «Development of clothing models in the context of circular fashion». Науковий керівник зав. каферою ТКШВ, д.т.н., проф. Кулешова С.Г.
  2. Яскевич Катерина, ст. гр. ШВс-22-1, з публікацією на тему: «Research tool to evaluate the children’s attitudes to fashionable clothes». Науковий керівник зав. каферою ТКШВ, д.т.н., проф. Кулешова С.Г.
  3. Юліана Пилипенко, ст. гр. ШВ-22-1; Павло Чабан, ст. гр. ШВм-23-1 з публікацією на тему «Cultural-aesthetic component of color in modern clothing design projects». Науковий керівник зав. каферою ТКШВ, д.т.н., проф. Кулешова С.Г.
  4. Мовчанюк Анастасія, ст. гр. ШВ-21-1 з доповіддю «Creating a collection of clothes using artificial intelligent». Науковий керівник к.т.н., доц. Мица В.В.
Конференція проходила у форматі он-лайн за 14 напрямками, окремі з яких містили ряд підсекцій:
  1. Section of electronics and telecommunications;
  2. Section of energetics and electrical engineering;
  3. Section of computers, informatics and microelectronics;
  4. Section of biomedical engineering;
  5. Section of food science;
  6. Section of industrial mechanical engineering and transport;
  7. Section of urban planning and architecture;
  8. Section of constructions, geodesy and cadastre;
  9. Section of economic engineering and business;
  10. Section of design;
  11. Section of agricultural sciences, forestry, environment and biotechnologies
  12. Section of veterinary medicine;
  13. Section of social sciences and humanities»
  14. Foreign languages section.

В конференції прийняли участь ряд державних університетів Молдови та закордонних університетів пострадянського простору. Від України активну участь прийняли Хмельницький національний університет та Київський національний університет технологій та дизайну. Від кафедри ТКШВ з цікавими науковими доповідями виступили студенти Мовчанюк Анастасія та Хасанова Діана. Результати їх роботи були високо оцінені організаторами конференції.

Презентація Мовчанюк Анастасії (фрагмент)

Презентація Хасанової Діани (фрагмент)

Мовчанюк Анастасія отримала Сертифікат першого ступеня на знак визнання наукового внеску, як учасник міжнародної конференції Technical Scientific Conference of Undergraduate, Master and PhD Students, March 27-29, 2024, Technical University of Moldova.

Хасанова Діана отримала Сертифікат третього ступеня на знак визнання наукового внеску, як учасник міжнародної конференції Technical Scientific Conference of Undergraduate, Master and PhD Students, March 27-29, 2024, Technical University of Moldova.

Бажаємо учасникам нових творчих здобутків, цікавих наукових розробок, креативних ідей та перемоги у нових міжнародних конференціях !!! Все буде Україна!!!

Інформація кафедри ТКШВ