Ви зараз переглядаєте РЕГІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ З ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

РЕГІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ З ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

14-15 вересня 2023 року викладачі кафедри технології і конструювання швейних виробів професор Оксана ЗАХАРКЕВИЧ та доцент Галина ШВЕЦЬ взяли участь у Регіональному тренінгу на тему «ПОБУДОВА ПАРТНЕРСТВ ТА ПІДГОТОВКА ПРОЄКТІВ З РЕАГУВАННЯ НА КРИЗУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ».

Тренінг проводиться в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», який впроваджується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Швеції, що представлений Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA).

Тренінг складається із двох модулів. 14-15 вересня 2023 року був представлений «Модуль 1. Проєктний менеджмент та грантова заявка: виклики та шляхи їх подолання».

Участь у тренінгу взяли представники різних територіальних громад Хмельниччини: Хмельницька ТО, Летичівська ТО, Білогірська ТО, Шепетівська ТО та інші.

В основі тренінгу – шведський досвід використання форматів та практик розробки грантових заявок, адаптованих до українських реалій. Головне завдання – відпрацьовування роботи в командах.Презентація першого модуля програми проведена представниками ПРООН і тренерами проєкту. Регіональний тренінг проходив у невимушеній атмосфері. Учасники тренінгу мали можливість подискутувати на тему «Основи логіки проєкту. Стратегія та проєкт», «Формування мети та завдань проєкту. SMART-цілі», «Моніторинг та оцінювання етапів реалізації проєкту», «Зовнішні і внутрішні виклики і ризики. Впровадження проєктної ідеї в умовах кризи».

Два дні були насичені цікавими подіями: поєднання теоретичних та практичних кейсів, майстер-класів, практичних завдань, напрацювання сучасних інструментів для створення власних проектів грантових заявок.

Неформальне спілкування, енерджайзери та дружня атмосфера розширили коло знайомих і однодумців. Продовження тренінгу буде на початку жовтня і має завершитись поданням заявок на грантові проєкти.

Щиро дякуємо організаторам за цікавий та змістовний регіональний тренінг!

Інформація кафедри технології і конструювання швейних виробів ХНУ