Ви зараз переглядаєте УЧАСТЬ КАФЕДРИ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ ЮНИХ ДИЗАЙНЕРІВ «НОВЕ ЖИТТЯ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ»

7 грудня 2023 року в День української хустки відбувся надзвичайно чудовий та атмосферний захід – шоу-нагородження переможців Обласного конкурсу юних дизайнерів “Нове життя української хустки” для учнів загальноосвітніх шкіл віком від 12 до 17 років та вихованців закладів позашкільної освіти. Організатором заходу став ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» за сприяння Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради. Головою журі з оцінювання конкурсних робіт була завідувачка кафедри технології конструювання швейних виробів ХНУ, професор Світлана Кулешова, а одною з членів журі – доцент кафедри Олеся Дітковська.

Конкурс дав можливість креативним представникам учнівської молоді продемонструвати своє мистецтво, перетворити українську хустку в мистецький витвір та креативну модель одягу, демонструючи багатовікову красу українського жіноцтва. В обласному конкурсі взяли участь 150 учасників з усіх районів Хмельниччини та м. Хмельницького. Роботи конкурсантів представлялися у номінаціях: «Аксесуари і прикраси», «Одяг», «Одяг з аксесуарами». Участь у конкурсі передбачав головну умову: надати українській хустці нового життя, нового вигляду. Техніка використання вживаних речей дістала назву – апсайклінг.

Подія нагородження відбувалася в приміщені Дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Шанованими гостями заходу стали директор Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації, доктор економічних наук, професор Дарія Басюк, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Шевчук , голова Хмельницької районної ради Богдан Цимбалюк, депутатка Хмельницької районної ради Олена Болотнікова, Галина Соленцова, методистка Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, а також викладачі кафедри ТКШВ. Приємно відмітити, що одною з учасниць і переможниць стала донька нашої колеги, учениця ліцею № 17 Марія Кошевко – здобула ІІІ місце в номінації «Одяг з аксесуарами»

Юні чарівниці-кравчині від ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» під керівництвом майстрів-наставників створили святкову атмосферу свята своїми неперевершеними колекціями.

Щиро дякуємо ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» та директорку закладу Євеліну Царьову за запрошення та участь у цій події. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Бажаємо всім учасникам та організаторам мирного неба, цілеспрямованості, яскравих захоплень та нових досягнень!!!

Доцент кафедри ТКШВ Олеся Дітковська