Ви зараз переглядаєте ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА МАГІСТРІВ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ»

Заключним етапом наскрізної програми практичної підготовки студента відповідно до навчального плану є переддипломна (магістерська) практика, яка здійснюється безпосередньо у виробничих умовах.

Переддипломна практика є важливою стадією процесу підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр» (спеціальність «182-Технології легкої промисловості»), у ході якої перевіряються отримані теоретичні знання та набуваються професійні навички і вміння.

Практика організовується і здійснюється на базі сучасних організацій та підприємств (фірм) різних форм власності. У період з  4. 09. по 01. 10. 2023р. магістранти повної та заочної форми навчання проходили переддипломну практику у лабораторії «Технології і моди» кафедри ТКШВ Хмельницького національного університету, а також на ТОВ «Швейна фабрика Аржен» м. Хмельницький; ФОП Віняр О.В. м. Хмельницький;  ПрАТ ВКФ «Леся» м. Звягель; ТОВ ТПП «Універсал» м. Хмельницький; ПП «УКРШЕЛТЕР» м. Хмельницький; ПП «БОРІТЕКС» м. Львів.

В результаті проходження практики студент повинен знати структуру управління підприємством, етапи конструкторсько-технологічної підготовки на підприємстві, рівень організації виробництва; вміти розробляти технологічну документацію на нові моделі одягу, аналізувати технологічний процес проектування одягу, проводити маркетинговий аналіз розвитку асортименту з урахуванням специфіки підприємства, набути навичок в управлінні підприємством при виконанні відповідних посадових обов’язків. Також необхідно виконати підбір даних для виконання дипломного проектування

Щиро дякуємо за надання баз практики керівникам підприємств. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Відповідальна за практичну підготовку кафедри ТКШВ доц. Кошевко Ю.В.