Ви зараз переглядаєте РОБОТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ У СКЛАДІ ЖУРІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН

РОБОТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ У СКЛАДІ ЖУРІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН

  • Категорія запису:Новини

04 лютого 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН України. Основними завданнями Конкурсу є: стимулювання творчого самовдосконалення дітей, учнівської молоді; виявлення, розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до науково-дослідницької наукової, проєктної, конструкторської, винахідницької та пошукової діяльності; реалізація здібностей талановитих учнів; формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя; формування у колах учнівської молоді навичок дослідницької роботи, відповідальності за результати власних досліджень; популяризація досягнень науки, техніки та новітніх технологій; підбиття підсумків роботи гуртків, секцій, наукових товариств учнів; залучення професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів закладів вищої освіти, працівників наукових установ до активної роботи з обдарованою учнівською молоддю.В цьому році до журі конкурсу в Секції – Науково-технічна творчість та винахідництво, екологічно безпечні технології та ресурсозбереження (об’єднана) було залучено доцента ХНУ кафедри ТКШВ Мицу В.В.

У зв’язку із воєнним станом конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів відбувався в онлайн режимі. Захист робіт здійснювався у вигляді постерного захисту та наукової конференції. З роботами та постерами члени журі були ознайомлені попередньо. За вимогами, постер вміщував інформацію про мету, завдання, об’єкт, предмет, результати дослідження та висновки.

На захисті, для представлення постеру, учаснику надавалося 5 хвилини, а також до 10 хвилин для відповіді на запитання. Під час постерного захисту більшість учасників представляли макети (прототипи, демонстраційні моделі).

Бажаємо переможцям ІІ етапу конкурсу-захисту робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН України гідно представити свої наукові роботи на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт та продовжити дослідницьку діяльність у мирній, Богом даній Україні.

Вікторія МИЦА,

доцент кафедри ТКШВ