You are currently viewing РЕЗУЛЬТАТИ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ ТРЕТЬОГО КУРСУ КАФЕДРИ ТКШВ

РЕЗУЛЬТАТИ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ ТРЕТЬОГО КУРСУ КАФЕДРИ ТКШВ

  • Категорія запису:Новини

Практика студентів є невід’ємною складовою освітньої програми підготовки бакалаврів. Щорічно третій рік навчання студентів спеціальності 182 «Технології легкої промисловості» кафедри ТКШВ завершується конструкторсько-технологічною практикою, метою якої є закріплення отриманих теоретичних знань з конструкторської проробки майбутнього виробу та отримання практичних навичок у виготовленні виробу верхнього асортименту.
Практика відбувалася впродовж шостого семестру офлайн в аудиторіях кафедри ТКШВ під безпосереднім керівництвом майстрів виробничого навчання Оксани Хасанової, Ганни Золотенко, Олени Гайдашевської, Лариси Малінковської та керівника практики доцента кафедри ТКШВ Олесі Дітковської.

Процес підготовки настилу до розкрою

Під час практики студенти групи ШВ-18-1 власноруч розробили креслення модельної конструкції виробу на індивідуальну фігуру, виготовили робочі лекала, здійснили підбір основних та допоміжних матеріалів, розкроїли та пошили вироби на підкладці. Зокрема було виготовлено жіночі демісезонні пальта, жакети і плащ.

Процес виготовлення жіночого демісезонного пальта студенткою ШВ-18-1 Оксаною Лебединською

4 червня 2021 року відбувся відкритий захист результатів конструкторсько-технологічної практики у присутності семи членів кваліфікаційної комісії на чолі із завідувачем кафедри, д-ром техн. наук, професором Аллою Славінською. На захисті оцінювалися зовнішній вигляд, посадка на фігурі та якість виготовлення виробу, рівень теоретичних знань та технологічних навичок студентів.

Вступне слово голови кваліфікаційної комісії д-ра техн. наук, професора Алли Людвигівни Славінської
Вироби, що виготовлені студентами групи ШВ-18-1 у період конструкторсько-технологічної практики

В результаті успішного захисту студентам групи ШВ-18-1 присвоєно четвертий кваліфікаційний розряд з робітничої професії «швачка».

Після успішного захисту практики

Дякуємо нашим студентам за працелюбність, витримку та жагу до отримання нових знань. Бажаємо успішного подальшого навчання!!

Керівник практики
канд. техн. наук, доцент кафедри ТКШВ
Олеся ДІТКОВСЬКА