Ви зараз переглядаєте УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ «УКРАЇНСЬКА ВИШИВКА – СВІТОВІДЧУТТЯ НАЦІЇ, ЗАКОДОВАНЕ НА ПОЛОТНІ”

УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ «УКРАЇНСЬКА ВИШИВКА – СВІТОВІДЧУТТЯ НАЦІЇ, ЗАКОДОВАНЕ НА ПОЛОТНІ”

  • Категорія запису:Новини

В рамках реалізації державно-приватного партнерства у підготовці кадрів в галузі легкої промисловості та VII Всеукраїнського конкурсу Конкурс “Прорив легкої промисловості України” Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України Fashion Globus Ukraine 11 квітня 2024 о 10.00 відбувся безкоштовний вебінар, присвячений темі конкурсу «Українська вишивка – світовідчуття нації закодоване на полотні”.


Хмельницький національний університет представляла доктор технічних наук, професор кафедри технології і конструювання швейних виробів Оксана Захаркевич з доповіддю Virtuality vs Reality: Особливості відображення технологічної обробки виробів у середовищі програм 3D-проектування.

Це була неймовірна подорож у історичний ракурс вишивки, креативне та успішне її впровадження в сучасний фешн-бізнес, магію новітніх технологій та віртуальна екскурсія до флагману вишивального виробництва України, занурення в світ можливостей сучасного вишивального та швейного обладнання.

У вебінарі прийняли участь спікери з України та закордону. Була представлена широка палітра технік української вишивки, від старовинних до сучасних, за допомогою яких розвивається культурна спадщина. Оксана Косміна, український етнолог та історик матеріальної культури, ділиться своїми дослідженнями у цій області. Макар Ліберман, дизайнер одягу та аксесуарів, впроваджує техніки ручної роботи в сучасний дизайн, створюючи унікальні та естетично привабливі вироби. Evridiki Papachristou розкрила можливості 3D технологій у фешн індустрії через інноваційні програми проектування. Дмитро Чайко, директор київської філії “Веллтекс-Україна”, представляє найсучасніше вишивальне обладнання, яке допомагає піднімати якість та швидкість виробництва. Компанія “ЕДЕЛЬВІКА”, один з лідерів у галузі, демонструє свій досвід впровадження вишивальних технологій у масовому виробництві. Оксана Фурса, мисткиня та професор, акцентує на партнерстві закладів освіти у індустрії моди, сприяючи зближенню теорії та практики.

Величезна подяка за запрошення Fashion Globus Ukraine і особисто пані Голді Виноградській!

Інформація кафедри ТКШВ