You are currently viewing ТВОРЧА СПІВДРУЖНІСТЬ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ З ПАТ «ВОЛОДАРКА»

ТВОРЧА СПІВДРУЖНІСТЬ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ З ПАТ «ВОЛОДАРКА»

  • Категорія запису:Новини

ТВОРЧА СПІВДРУЖНІСТЬ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ З ПАТ «ВОЛОДАРКА»

Історія Вінницького швейного приватного акціонерного товариства “Володарка” починається з 1923 року. Перший колектив складався з 15-ти чоловічих і жіночих майстрів, які працювали на власному устаткуванні в орендованому приміщенні, і займалися оновленням старого одягу.

Поступово відкриваються нові цехи і напрями – невелика майстерня перетворюється на фабрику. У 1928 році швейній фабриці було надано ім’я на честь Володарського.

“Володарка” сьогодні – це сучасне динамічне підприємство, що активно розвивається, незмінною спеціалізацією якого є виробництво класичного чоловічого одягу.

Пам’ятник славетному засновнику фабрики

Саме тому викладачами кафедри технології та конструювання швейних виробів ХНУ к.т.н., доц. Кошевко Ю.В. і к.т.н., ст. викладачем Засорновою І.О. під керівництвом зав. кафедри д.т.н., професора Славінької А.Л. було заплановано екскурсію на підприємство для студентів гр. ТЛПс-13-1 і ДЗН-13-1.

Ознайомлення студентів із сучасними САПР

Сьогодні ПАТ “Володарка” – це сучасне підприємство, що має в своєму розпорядженні могутні ресурси для створення і просування власного виробничого бренду.

Вивчення роботи напівавтоматичного обладнання для виготовлення прорізних кишень

Фахівці підприємства постійно стежать за тенденціями сучасної світової моди. Регулярне вивчення якісних і кількісних характеристик попиту дає необхідну інформацію для своєчасного коригування асортименту моделей: колекції проходять детальне вивчення, доопрацювання і оновлення, що відображено в готових виробах.

Стиль, який завоював серця європейців

Екскурсія завершилась профорієнтаційною роботою серед молодих співробітників підприємства «Володарка».

Молодь «Володарки» – потенційні абітурієнти кафедри технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету