Ви зараз переглядаєте СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ ВІДВІДАЛИ ДІМ МОДНОЇ БІЛИЗНИ “AJOUR”

Викладачі кафедри технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету підтримують постійний тісний зв’язок з провідними швейними підприємствами нашого міста.Нещодавно студенти групи ТЛПс-14-1 разом з викладачами кафедри к.т.н., доц. Засорновим О.С. і к.т.н., доц. Засорновою І.О. відвідали Дім модної білизни “AJOUR”.

Екскурсія розпочалась з розповіді про історію підприємства, яке розпочало свою роботу в 2004 році. Мета його діяльності – створення люксового lingerie-бренду, котрий об’єднав би чоловічий і жіночий погляд на ідеальну білизну.

Починаючи з 2007 року, бренд бере участь в міжнародних виставках білизни у Франції. Перше визнання “AJOUR” отримав вже в 2008-му в рамках Salon International de la Lingerie в Парижі: кращі моделі колекції Magnetic Feminity by AJOUR були представлені на подіумі престижного трейд-показу.

З тих пір на всіх професійних виставках “AJOUR” позиціонується як трендсеттер модної білизни з швейцарськими традиціями якості, французькою елегантністю і якісною роботою українського майстра швейної справи.

Для покращення теоретичних і практичних знань щодо підготовчо-розкрійного, швейного виробництва, автоматизації процесів виробництва. Студенти ознайомились з роботою розкрійної дільниці і волого-теплової обробки, експериментального і швейного цехів, відвідали склад готової продукції.

Також викладачі та студенти мали змогу оцінити якість матеріалів, трикотажних полотен, фурнітуру, які використовуються для виготовлення колекцій білизняних виробів.

Матеріали для виготовлення виробів підприємство замовляє в рамках міжнародних виставок білизни в Парижі і Ліоні. Наприклад, мереживо і атлас для “AJOUR”. Виготовляють постачальники таких відомих брендів, як “La Perla”, “Lise Charmel”, “Aubade”, “Chantale Thomass”, “Nina Ricci”. А купальники “AJOUR” виготовляють з тих же матеріалів, що й пляжні колекції марок “Gottex” і “Parah”. Швейне підприємство на чолі з директором Наталією Бойко вже не один рік веде тісну співпрацю з кафедрою технології та конструювання швейних виробів ХНУ, яку очолює д.т.н., проф. Славінська А.Л. Щороку студенти кафедри мають можливість не лише відвідати екскурсії, але й пройти виробничу та переддипломну практики на підприємстві “AJOUR”. На сьогодні Дім модної білизни постійно розширяє своє виробництво і налагоджує нові бізнес-відносини не лише на вітчизняному ринку, але й в таких країнах, як Франція, Швейцарія, США, Японія, Таїланд, ОАЕ, Китай тощо. Через це на підприємстві гостро постає потреба у кваліфікованих кадрах. Високий рівень підготовки фахівців спеціальності “Швейні вироби” повністю задовольняє потреби сучасного виробництва одягу, зокрема білизняних виробів. Тому для студентів-випускників є реальна можливість працевлаштування на посадах конструктора, технолога, модельєра.

Засорнов О.С., к.т.н., доцент кафедри ТКШВ
Засорнова І.О., к.т.н., доцент кафедри ТКШВ