Ви зараз переглядаєте УЧАСТЬ КАФЕДРИ ТКШВ В IV-Й МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ТЕКСТИЛЬНИХ ТА ФЕШН ТЕХНОЛОГІЙ

Колектив кафедри Технології та конструювання швейних виробів 20.10.20р. прийняв активну участь в IV Міжнародній конференції текстильних та фешн технологій, присвяченій 90-річному ювілею Київського національного університету технологій та дизайну

Після вступного привітання ректора КНУТД Грищенка І.М. колективу кафедри ТКШВ була надана можливість представити привітання-презентацію в режимі он-лайн.

Презентація демонструє віхи співробітництва різних поколінь на терені освіти і науки у співпраці з Київським національним університетом технологій та дизайну

На пленарному засіданні була представлена доповідь д.т.н., проф. Славінської А.Л., к.т.н., доц Мици В.В. на тему «Система інформаційної підтримки конструкторської проробки стильових різновидів жіночих жакетів».

На засіданні секції №4 Інтеграція смарт технологій в текстильну та фешн індустрії була представлена доповідь асп. Полюхович І., д.т.н., проф. Захаркевич О.В. на тему «Аналіз прототипного зразка танцювального костюму з використанням смарт-технологій».

Участь в такого рівня конференції надають творчу наснагу для розвитку потенціалу науки на кафедрі.

Д.т.н., проф. Славінська А.Л., к.т.н., доц. Мица В.В.