Ви зараз переглядаєте БЛАГОДІЙНА ІНІЦІАТИВА СТУДЕНТІВ ТА СПІВРОБІТНИКІВ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

Одним з етапів роботи колективу кафедри ТКШВ за держбюджетною темою 3Б-2024 «Розроблення виробів легкої промисловості для психофізіологічної адаптації військовослужбовців та цивільних осіб з травматичними ураженнями кінцівок» є апробація зразків одягу в реальних умовах використання.

Так, 7 березня 2024 року наші колеги відвідали КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни» та спілкувалися із медичним персоналом хірургічного відділення та військовими, що проходили лікування та реабілітацію. Обговорювали вимоги до адаптивного одягу, умови його використання та тестували прототип створених комплектів легкого та теплого адаптивного одягу.

Під час розмови із медичними працівниками було озвучено про нагальну потребу у великій кількості засобів індивідуальної гігієни пацієнтів та засобів для прання. Відразу колегами було прийнято рішення допомогти і закрити першочергові потреби.

За підтримки студентської спільноти нашої кафедри, зокрема магістрів Любові Романенко та Альони Дякової було організовано двотижневий збір допомоги.

26 березня 2024 року представники кафедри передали зібрані засоби побутової хімії та особистої гігієни представникам хірургічного відділення госпіталю.

Ми щиро дякуємо усім небайдужим студентам та співробітникам що долучилися до збору. Також висловлюємо подяку медичним працівникам за їх нелегку працю, професіоналізм та стійкість в цей важкий для країни час. Дякуємо кожному воїну за його особистий подвиг. Віримо в ЗСУ! Разом до перемоги!

Колектив кафедри ТКШВ