Ви зараз переглядаєте РОЗВИТОК ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ СТУДЕНТІВ – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ КАФЕДРИ ТКШВ ХНУ

Творчий процес – незамінна складова навчання студентів кафедри технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету. Талановиті студенти впродовж свого навчання на кафедрі розробляють та виготовляють авторські колекції моделей одягу, з якими приймають участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах і фестивалях моди. Навіть в умовах воєнного стану наші студенти продовжують творити. Розвитку творчого потенціалу сприяє проведення лекцій про особливості проєктування авторських колекцій одягу, які проводить із студентами доцент кафедри, модератор творчої роботи, керівник наукового гуртка «Творчі» Лариса КРАСНЮК. Нещодавно (4.04.2023р.) до такої лекції долучились студенти ІІ та ІІІ курсів спеціальності 182-Технології легкої промисловості. Лектор не тільки розказала присутнім про особливості творчого підходу до розроблення різних за стилістикою авторських колекцій, але й ознайомила із колекціями фіналістами та переможцями конкурсів молодих дизайнерів одягу.

Лекція
Творчий процес