Ви зараз переглядаєте ПОДЯКА НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДАМ ЗА ЯКІСНО ПІДГОТОВЛЕНИХ АБІТУРІЄНТІВ

ПОДЯКА НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДАМ ЗА ЯКІСНО ПІДГОТОВЛЕНИХ АБІТУРІЄНТІВ

ПОДЯКА НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДАМ ЗА ЯКІСНО ПІДГОТОВЛЕНИХ АБІТУРІЄНТІВ

Професорсько-викладацький склад кафедри технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету згідно наказу №146 від 10.10.2014 р. надіслав подяки навчальним закладам України за якісну підготовку та виховання учнів, які завдяки педагогічному таланту й чуйному відношенню директорів шкіл та вчителів отримали міцні знання, в 2014 році стали студентами, успішно продовжуючи навчання на кафедрі ТКШВ.

Завідувач д.т.н., професор Славінська А.Л. та викладачі кафедри побажали педагогічним колективам міцного здоров’я, оптимізму, благополуччя та успіхів в їх нелегкій, але такій важливій справі!

А також висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю з підготовки майбутніх висококваліфікованих фахівців швейної промисловості на благо нашої країни.

Подяки