Ви зараз переглядаєте КОМАНДА КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ ГОТУЄТЬСЯ ДО VIII ФЕСТИВАЛЮ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ SIKORSKY CHALLENGE 2019

17 вересня в НТУУ КПІ відбувся тренінг «Підготовка до виступу на Конкурсі інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2019».

Метою Конкурсу стартапів є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

Тренінг відвідало близько сорока команд з різних вузів України. Від Хмельницького національного університету фіналістом став проект «Одяг-конструктор» авторів: д-р техн. наук, професора кафедри технології і конструювання швейних виробів Оксани Захаркевич, канд. техн. наук, доцента Юлії Кошевко. До складу команди ввійшли: канд. техн. наук, доцент Світлана Кулешова, майстер виробничого навчання Оксана Хасанова та студенти-учасники конструкторського бюро факультету технологій і дизайну Марія Сорока, Юлія Вітюк та Наталя Дік.

Лектори дали цінні поради фіналістам щодо структури та наповнення презентації, а також як подати свій проект потенційним інвесторам. Серед традиційних інвесторів конкурсу Sikorsky Challenge – Boeing, Президентський Фонд Леоніда Кучми, Фонд науково-технічного розвитку України ім. В.С. Михалевича, Венчурний фонд «USP Capital», фонд CRDF Global, Credi Agricol Bank, центр антикризових ініциатив, Укрексімбанк, Progresstech-Ukraine,

Бізнес-инкубатор «Eazi Start» та інші. Представники цих компаній обирають для себе цікаві проекти, з командами яких підписують угоди на фінансову підтримку.

Фінал відбудеться з 8 по 10 жовтня 2019 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Інформація кафедри технології і конструювання швейних виробів