Ви зараз переглядаєте НА ШЛЯХУ ДО ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЇ….

НА ШЛЯХУ ДО ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЇ….

02.11.2022 р. в 11.00 в аудиторії 325 Інженерно-технічного факультету, Тракійського університету (м. Стара Загора, Болгарія) відбулося урочисте відкриття Міжнародної наукової конференції “Техніка, технології та освіта” ICTTE 2022, яка цього року проходила у гібридному форматі та поєднувала очну та онлайн-участь.

Конференція з 2013 року щорічно організовується інженерно-технологічним факультетом, основна мета якої є представлення науковцями, представниками бізнесу, аспірантами та студентами результатів своїх досліджень, обмін інформацією та ідеями щодо майбутніх проектів у галузі інженерії.

Yambol з 2013 року, а його основною метою є представлення науковцями, представниками бізнесу, аспірантами та студентами результатів своїх досліджень, обмін інформацією та ідеями щодо майбутніх проектів у галузі інженерії. Співорганізаторами конференції виступили Спілка вчених Болгарії – Ямболська філія, Балканська асоціація інженерів-текстильників BASTE, Академічна спільнота комп’ютерних систем та інформаційних технологій в Болгарії АОКСИТ.

Основні тематичні напрямки конференції:
  • Машинобудування, автомобільне та сільськогосподарське машинобудування, енергетика;
  • Дизайн і технології одягу та текстилю;
  • Електротехніка, електроніка, автоматизація та комп’ютерні технології;
  • Харчові технології.

У цьому році основна увага приділялася науково-публікаційній діяльності за участю молодих вчених, аспірантів та студентів. У конференції 2022 року беруть участь представники Болгарії, України, Німеччини, Греції, Індії, Литви, Португалії, Румунії та Туреччини. Активну участь з кафедри Технології і конструювання швейних виробі Хмельницького національного університету прийняли проф. Кулешова С.Г., доц.. Мица В.В., доц. Дітковська О.А., доц. Швець Г.С., маг. Король С.М., студ. Романенко Л.В.

Міжнародну наукову конференцію “Техніка, технології та освіта” ICTTE 2022 відкрив доц. Ваня Стойкова, декан ФТТ – Ямбол та голова Організаційного комітету. Серед офіційних гостей церемонії відкриття був присутній Голова Ямбольської муніципальної ради Антон Шиков, який завершив офіційну частину церемонії відкриття.

Проф. Костадін Костадінов представив першу пленарну доповідь на тему «Виклики розвитку наукових досліджень та роль вчених в інноваціях».

Це не перша участь науково-педагогічного персоналу кафедри у конференціях Тракійського університету. Колектив кафедри активно співпрацює з Тракійським університетом з 2019 року. Залучення до співпраці здобувачів дало поштовх до подолання мовного барєру та ознайомлення з науковими школами ряду європейських країн.

Доц. кафедри ТКШВ Вікторія МИЦА