Ви зараз переглядаєте СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ МОЛОДИХ ДИЗАЙНЕРІВ «АЛЬТЕРНАТИВА» У ТЕРНОПОЛІ

У місті Тернополі в Українському домі «Перемога» 14 травня 2015 року відбувся конкурс молодих дизайнерів України «Альтернатива», яким відкрилися «Тернопільські дні моди». У конкурсі взяли участь 30 молодих дизайнерів із шести міст України і семи навчальних закладів. Загалом глядачі побачили 10 колекцій у форматі «Folk», 10 колекцій – «Prêt-à-porter», 4 – «Pro-art» і 6 – «DeLux».

У конкурсі взяли участь 6 колекцій-представників Хмельницького національного університету:

Марія Павлюк (ШВ-10-1) представляла колекцію «Сакварела» (номінація «Folk»);

Колекція «Сакварела» на подіумі конкурсу

Наталя Попик, Діана Керекеза (ТЛП-11-1) – «Берегиня душі» (номінація «Folk»);

Вікторія Савчук (ТЛП-11-1) – «Бастет» (номінація «Prêt-à-porter»);

Валентина Доманюк «Барви української душі» (номінація «Folk»);

Наталя Боярчук (ШВ-10-1) – «Simple» (номінація «Prêt-à-porter»);

Світлана Пунда, Марина Романюк, Діана Темер, Аліна Чайковська (ТЛП-11-1) представляли колекцію одягу розроблену для прапороносців ХНУ «Вітер свободи» (номінація «Folk»).

Беззаперечну перемогу у конкурсі здобула етноколекція «Сакварела» Марії Павлюк, яка і отримала гран-прі конкурсу. Журі високо оцінило підготовку, майстерність і творчість цієї учасниці, присудивши їй окрім того І місце у номінації «Folk».

Марія Павлюк отримує гран-прі конкурсу

Всі автори колекцій отримали дипломи учасників конкурсу молодих дизайнерів України «Альтернатива».

Бажаємо їм подальших злетів та перемог!!!!