Ви зараз переглядаєте СПІВПРАЦЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ З ПРОВІДНИМИ ФАХІВЦЯМИ ПАТ «ХМІЛЬНИЦЬКА ШВЕЙНОЇ ФАБРИКИ «ЛІЛЕЯ»

26 лютого 2020 року студенти та викладачі спеціальності 182 Технології легкої промисловості відвідали провідне підприємство швейної галузі ПАТ «Хмільницька швейна фабрика «Лілея».

Фабрика була заснована 1944 року на базі невеликих майстерень по індпошиву верхнього одягу, розміщених в різних куточках міста. У 1976 році був побудований новий виробничо-адміністративний корпус фабрики, де на сьогодні працює більш, ніж 300 працівників. З них 9 фахівців – випускників безпосередньо кафедри «Технології та конструювання швейних виробів» різних років та контролер готової продукції – студентка дистанційної форми навчання – Мариніч Сніжана Анатоліївна.

Сьогодні ПАТ «Хмільницька швейна фабрика «Лілея» – це високопродуктивне, визнане в Україні та за її межами підприємство, яке розробляє моделі та виготовляє широкий асортимент верхнього одягу для іноземних фірм з давальницької сировини.

В межах зустрічі з професіоналами-практиками були проведені заняття з наступних дисциплін кафедри, відповідно до освітньої програми:

викладач ЗВО д.т.н., проф. Славінська Алла Людвигівна професіонал-практик конструктор-розробник Аліксейчук Марія Сергіївна Група: ШВм 19-1 Дисципліна Проектування конструкторської документації
Лекція на тему:  Модульна система конструкторської підготовки виробництва
викладач ЗВО к.т.н., доц. Мица Вікторія Василівна професіонал-практик начальник швейного цеху №2, майстер бригади №2 Мартинюк Зоя Миколаївна Група: ШВм 19-1 Дисципліна  Інноваційні технології швейного виробництва
Лекція на тему:  Особливості розвитку інноваційної діяльності підприємств
викладач ЗВО к.т.н., доц. Кошевко Юлія Володимирівна професіонал-практик конструктор Кулініч Леся Петрівна Група: ШВ 16-1
Дисципліна  Моделювання технологічних процесів Лекція на тему:
Системно-структурний аналіз технологічних процесів розкрою матеріалів у швейному виробництві
викладач ЗВО к.т.н., доц. Домбровська Оксана Миколаївна професіонал-практик оператор комп’ютерного проектування
Доценко Раїса Миколаївна Група: ШВ 17-1
Дисципліна Комп’ютерне конструювання одягу Лекція на тему: Сучасний стан автоматизованого проектування одягу
викладач ЗВО к.т.н., доц. Привала Валерій Олександрович
професіонал-практик начальник швейного цеху № 1 Жовтівська Оксана Богданівна
Група: ШВ 17-1
Дисципліна  Основи технології виробів Лекція на тему:  Виготовлення швейних виробів в умовах масового виробництва

З метою професійного розвитку викладачів (доц. Мица В.В., доц. Домбровська О.М., доц. Кошевко Ю.В., доц. Привала В.О.) директор підприємства – Матюх Анатолій Володимирович особисто познайомив з інноваційними впровадженнями в організаційній структурі підприємства, останніми досягненнями, планами співпраці на майбутнє, перевагами отримання сертифікату BSCI (Business Social Compliance Initiative) і т.п.

Під час обідньої перерви студентам було запропоновано смачний обід в межах власної столової.

В другій половині дня, за участю директора Матюха А.В. та заступника директора з виробничих питань Романко Г.Б. була переглянута та обговорена освітня програми підготовки бакалавра за спеціальністю 182 «Технології виробів легкої промисловості» (Члени проектної групи: зав. кафедри ТКШВ проф. Славінська А.Л., доц. Домбровська О.М., доц. Мица В.В.).

Враховуючи інтереси та пропозиції стейкхолдерів були внесені відповідні поправки в цілі та програмні результати навчання даної освітньої програми.

На завершення плідної співпраці керівництво підприємства надало тканини різного асортименту для подальшого втілення творчих задумів студентів.

К.т.н., доцент кафедри Технології
і конструювання швейних виробів